Kariyer Kare Gayrimenkul A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapıyor!

Kare Gayrimenkul A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapıyor!
K

2011 yılında kurulan Kare Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

2011 yılında kurulan Kare Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Kare Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Banka Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından 2011 yılında gayrimenkul değerleme hizmeti vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu güne kadar Türkiye genelinde ilk sırada bankalar yer almak üzere bir çok kurum ve kuruluşlara gayrimenkul hizmeti vermiştir. Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek olan Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı kapsamında Antalya, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Samsun, Tekirdağ ve İstanbul şehirleri olmak üzere Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı yapılacak.

Kare Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Sektör İle İlgili Tecrübe Kriteri Sunuyor Mu?

Uzman pozisyonunda işe başlayacak olan adayların sektör ile ilgili en az 2 yıl deneyim sahibi edinmiş olmaları gerekmektedir. Denetim/ Teftiş, Hizmet, Mimarlık, Mühendislik ve Teknik departmanlarında istihdam edilecek adayların en az üniversite mezunu olmaları ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

Üniversitelerin Hangi Bölümlerin Mezun Olmak Gerekiyor?

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı açık kadrosuna başvuru yapabilmek için adayların İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği ( Geomatik Mühendisliği/ Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği), Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama bölümlerin mezun olmak gerekmektedir.

SPK/ SPL Tarafından Verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Sertifikası Şartı Var Mı?

SPK/ SPL tarafından yapılan sınavlara girip, gerekli puanları alan ve Gayrimenkul Değerleme Uzmanı sertifikasını hak kazanmış olmak aranan koşullarından arasında yer almamaktadır. Ancak söz konusu lisansa sahip adayların başvuru değerlendirmeleri ön plana alınıp, ilk onlarınki incelenecektir.

Adaylarda herhangi bir yabancı dil şartı aranmamaktadır. Ek olarak adayların netcad, MS Office Programları, Microstation programı bilme zorunluluğu koymayan firma yine benzer şekilde yaş sınırlandırması de getirmemiştir.

Erkek Adayların Askerlik Hizmetlerini Yerine Getirmiş Olmaları Gerekiyor Mu?

Söz konusu iş ilanına başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliğini tecil ettirmiş erkek adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Kare Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin duyurusunu yaptığı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımları 20 Mart 2017 Pazartesi günü sona erecektir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı ve benzeri konulara GEKS 5N1K kategorimizden daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alım ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvurular için bu bağlantıdan yararlanabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/is-ilani/kare-gayrimenkul-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1606727
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,484BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,302TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,802TakipçilerTakip Et