Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu Alımları Yapılacak!

Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu Alımları Yapılacak!

Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu iş ilanı yayınlayan Hedef Taşınmaz Değerleme ile ilgili tüm detaylar...

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ile Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından gayrimenkul değerleme hizmeti kapsamında listeye alınan Bursa merkezli olan Hedef Taşınmaz Değerleme A.Ş. Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu alımları gerçekleştirecek.

Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu iş ilanı yayınlayan Hedef Taşınmaz Değerleme ile ilgili tüm detaylar…

Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu İş İlanı Detayları

Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlularına sürekli ve tam zamanlı istihdam imkanı sağlayacak olan Hedef Taş. Değ., başvuru yapacak tüm adayların deneyimli olup olmamasını incelemektedir.

En az 5 sene olmak üzere gayrimenkul sektöründe deneyimlilik arayan şirket, adayların İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Şehir Bölge Planlama ya da Mimarlık bölümlerinin herhangi birinde mezun olmasını istemektedir. Bu bölümlerden herhangi birinden mezun olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir

Tüm adayların SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Lisansını almış olmaları istenmektedir.

Gayrimenkul değerleme raporlarının teknik kontrolleri yapılıp, raporların onaylanması yapılacak olup, bu işlerde tüm adayların tecrübeli olması istenmektedir.

Adaylar Bursa, İzmir ve Antalya illerinde istihdam edilecektir. Bu nedenle adayların bu illerde ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek durumda olmaları gerekmektedir.

6 Kontrol Sorumlusu Alınacak!

Adaylar kadrolu olarak istihdam edilecek olup, 6 Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu alınacaktır.

Hedef Taşınmaz Değerleme A.Ş. tarafından 14 Ekim 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvurular ise 21 Ekim 2017 tarihinde sona erecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hedef-tasinmaz-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-kontrol-sorumlusu-1859546

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.