İstikbal Yatak Odası Takımları 2020

Bir evin en önem verilen ve en özel bölümü yatak odalarıdır.

İstikbal Yatak Odası Takımları 2020

Bir evin en önem verilen ve en özel bölümü yatak odalarıdır. Bu sebeple yatak odası dekorasyonu yaparken zarafetin, şıklığın, konforun, rahatlığın, görselliğin kısacası tüm bu özelliklerin bir arada bulunmasını isteriz. İste tam bu noktada aranılan tüm özelliklere sahip olan İstikbal 2020 Yatak Odası Takımları ile karşılaşırız.

Dekorasyon fikirleri arasında sıklıkla karşımıza çıkan İstikbal, bu sezonda estetik ve şık bir görünme sahip birbirinden harika tasarımlara imza atmış görünüyor. Klasik tasarımlarının yanında spor tasarımlarına da yer veren İstikbal, hem iddialı hem de geniş ürün yelpazesi sayesinde ev dekorasyonu yapmak isteyen ya da yeni evlenip ev kurmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olmuş durumda.  Hem alıcılarının göz zevkine hem de bütçelerine hitap eden İstikbal, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunuyor.

2020 yılı için tasarlamış olduğu Elite, Elizya, Orleon ve Side Yatak Odası Takımları’nın yanı sıra, Romance, Queen, Prestij Cibinlikli Yatak, Lima, Perla, Kristal, Rustik ve Gold gibi farklı Yatak Odası Takımları ile dikkatleri çeken İstikbal, müşterilerine birçok alternatif takım imkânı sağlıyor.  Hepsi birbirinden hoş, hepsi birbirinden zarif olan bu takımlar müşterileri fazlasıyla memnun ediyor.

Elite Yatak Odası Takımı

En güzel rüyalardan ilham alınarak tasarlanmış olan bu takım, geceleri zarif bir tasarıma, gündüzleri ise ferahlatıcı ve aydınlık bir görünüme sahiptir. Fildişi ve gold renklerinin kombine edildiği bu takım, Makyaj masası, komodin detayları, dolap bölmeleri ve diğer başka ayrıntıları ile yatak odanızı geniş bir dünyaya çevirmek üzere tasarlandı.

Elizya Yatak Odası Takımı

Açık ve koyu tonlardaki ahşap deseninin güzelliğini yatak odalarınızda hissedebilmeniz için tasarlanmış bu yatak odası takımı odanıza ferah bir hava katacak. Yatak başlığında yer alan çapraş dokunuş tasarımı ile alıcılarını cezp eden bu takım sizlere en güzel rüyaları görebileceğiniz bir yatak odasının kapılarını aralıyor.

Side Yatak Odası Takımı

Tarzı, havası ve ince detaylarında kullanılan uygulamaları ile göz alıcı bir tasarıma sahip olan bu takım, yatak odanıza romantik bir hava katmak üzerine tasarlandı. Beyaz rengin hâkim olduğu bu tasarımda kulp detayları da dikkatleri üzerine çekiyor.

Orleon Yatak Odası Takımı

Genç ve güzel bir tasarıma sahip olan bu takım, dolabın içerisinde yer alan bölmeleri, takılarınızı ve aksesuarlarını koyabilmeniz için tasarlanmış olan detayları ve bunun gibi ayrıntıları sayesinde hayatınızı kolaylaştırma imkânı sağlıyor. Hem zarafeti hem de estetiği bir arada sunan bu takım ayrıca işlevselliği, renk uygulamaları ve kullanılan kaliteli malzemeleri ile modern bir tasarıma sahiptir.

Romance Yatak Odası Takımı

Geçtiğimiz yıllarda tasarlanıp üretilen fakat halen daha cazibesinden ödün vermeyen bu yatak odası takımı, İstikbal’in en çok sevilen ve en çok tercih edilen yatak odası takımlarından biridir. harika tasarımı ve cibinlik detayı ile dikkatleri çeken Romence Yatak Odası Takımı, yatak odanızı romantik bir hava ve ılık bir meltem ile dolduruyor.

Peki, sizler yeni bir güne uyandığınız her sabah nasıl bir manzarayla karşılaşmak istersiniz? Estetik ve romantik bir anlayışa sahip göz kamaştıran bir tasarımla mı, yoksa içerisinde rahatlıkla hareket edebileceği bir yatak odasıyla mı? Sizler için özel olarak düşünülüp tasarlanmış ince ayrıntılar ile mi, ya da konfor ve rahatlık ön planda tutulmuş eşsiz tasarımlar ile mi? İşte hem zevkinize, hem de ihtiyacınıza özel olarak tasarlanıp üretilmiş olan bu yatak odaları sayesinde gözünüze ve gönlünüze hitap eden yatak odalarını tercih edebilir ve sizin için en uygun bir yatak odası dekorasyonu elde edebilirsiniz

 

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.