İstikbal Oturma Grubu Takımları 2020

Ev dekorasyonu esnasında oturma odasının şık görünüme sahip olmasının yanı sıra rahat ve konforlu olmasına da özen gösterilir.

İstikbal Oturma Grubu Takımları 2020

Türkiye’nin ev dekorasyonu konusunda trendleri arasında bulunan İstikbal oturma grubu takımları her zaman ön planda. Sunduğu avantajlı ödeme planları ve herkesin göz zevkine özel fikirler üretmeye devam ediyor.

Ev dekorasyonu esnasında oturma odasının şık görünüme sahip olmasının yanı sıra rahat ve konforlu olmasına da özen gösterilir. Bu gibi durumlarda dekorasyon fikirleri arasında önerilen ilk isimlerden biri İstikbal’dir.

İstikbal Oturma Grubu Takımları 2020

Yoğun geçen bir günün ardından evinize geldiğinizde ayaklarınızı uzatarak rahat bir nefes alırken ya da misafirlerinizi ağırlarken oturma grubu takımınızın rahatlığı, şıklığı ve gösterişi ile sizlere eşlik etmesini istersiniz. İstikbal 2020 Oturma Grubu Takımları tamda buna göre, yani zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlandı.

Oturma odanız için koltuk, kanepe, klasik ve köşe takımları gibi birçok alternatif sunan İstikbal, bu yıl ki koleksiyonunda sizlere konforlu, fonksiyonel ve zengin detaylara sahip oturma grupları sunuyor.

Koltuk takımları arasında yer alan birbirinden şık tasarımlara sahip Elite, Orleon Deluxe, Mikado, Vigo, Elizya Deluxe, Santiago, Pekin ve Soprano Koltuk Takımları ile şık bir oturma odası dekorasyonuna sahip olma imkânı sağlıyor.

Pekin Koltuk Takımı

Deri görünümüne sahip olan bu koltuk takımı ayrıca ayarlanabilir relax konumu sayesinde konforlu ve işlevsel özellikleri ile dikkat çekiyor.

Santiago Koltuk Takımı

Chester tarzı bir tasarıma sahip olan Santiago Koltuk Takımı, koltukları ve ayakları için farklı renk ve seçenekleri ile alıcılarına sunuluyor.

Elizya Koltuk Takımı

Yine chester tarzının hakim olduğu bu oturma grubunda yer alan düğme detayları, kapitone uygulamaları ve harika tasarımı ile zengin bir görünüme sahiptir. Ayrıca yatak olabilme özelliği sayesinde bu koltuk takımı ile rahatlıkla misafir ağırlamayabilirsiniz.

İstikbal’in oturma odası için sunmuş olduğu diğer bir alternatif ise kanepe takımlarıdır. Bu yıl ki için tasarlanmış olan kanepe takımları arasında ise Ronin ve Sole Deluxe, ve Omega Kanepe Takımları yer alıyor.

Ronin Deluxe Kanepe Takımı 

Oturma odasında şıklıktan ödün vermeyip aynı zamanda spor bir görünüm sağlamak isteyenlerin tercihi olan bu takım krem rengi ve yumuşak bir lacivertin uyumu ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca sahip olduğu Zero-Wall teknolojisi sayesinde hem yatak hem de saklama alanı imkânı da sağlıyor.

Sole Deluxe Kanepe Takımı

Baharın renklerinin yanında ferahlatıcı olan esintilerden de esinlenerek tasarlanmış olan bu takım, oturma odanızda çiçekler açtırıyor. Düğme uygulamalarının yanı sıra bu takımda da Zero-Wall teknolojisi kullanılarak sizlere misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz yatak ve eşyalarını koruyabileceğiniz saklama alanı sunuyor.

İstikbal tarafından evini dekore etmek isteyen ya da yeni ev kuranlar için hazırlamış olduğu oturma grubu alternatiflerinden bir diğer ise Köşe takımlarıdır. Sole, Ronin, Orleon, Omega ve Almeyra Köşe Takımları, oturma odanıza birbirinden şık bir görünüm sağlayacak özelliğe sahiptir.

Almeyra Köşe Takımı 

Ev dekorasyonunda minimallik sevenlere şık ve iddialı bir takım olan Almeyra Köşe Takımı, farklı renk ve seçenekleri ile içinizi yansıtmak için tasarlandı. Kolay bir hareket ile hem yatak olma hem de depolama alanı olma özelliğine sahip olan bu takım, en çok tercih edilen köşe takımları arasında yer alıyor.

Orleon Köşe Takımı

Köşe takımlarında şıklığı ve konforu bir araya getiren İstikbal, bu takımında da alıcılarına kibar ve zarif bir tasarım sunuyor. Kolay uyum sağlayan ve her odaya her metrekareye ayak uydurabilen tasarımları sayesinde dikkatleri üzerine çeken firma, bu takımı ile modern hatları ve ergonomik tasarımını ön plana çıkarıyor.

Ronin Köşe Takımı

Kahverenginin en tatlı tonu ve krem renginin muhteşem uyumu ile karşımıza çıkan bu köşe takımı, evinizin en güzel köşesini oluşturarak desenli minderleri ile sade ve şık bir tasarıma sahip olmanızı sağlıyor.

Yine oturma odası dekorasyonu yaparken mobilya seçiminde birçok seçenek sunan İstikbal, klasik koltuk takımları ile de zevkinize ve ihtiyacınıza uygun bir dekorasyon yapabilmeniz için imkân sağlıyor. Dekorasyona başlamadan önce bu oturma gruplarına bir göz atabilir ve İstikbal’in sunmuş olduğu bu birçok alternatif arasında eviniz için en uygun olan mobilyayı tercih edebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.