İstikbal Genç Odası Takımı Modelleri 2018

Ev dekorasyonu yapılırken dekore etmekte en çok zorlanılan odalardan biridir genç odaları.

İstikbal Genç Odası Takımı modelleri 2018 yılında da çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Rengarenk, herkesin zevkine ve bütçesine uygun oda modelleri sunuluyor.

Ev dekorasyonu yapılırken dekore etmekte en çok zorlanılan odalardan biridir genç odaları. Bu odaların dekorasyonunun hem çocuğunuzun zevkine hem de ihtiyacına hitap etmesinin yanında bir de sağlığını riske atmayacak malzemelerden üretilmiş olmasın dikkat etmek gerekir. Bu sebeple de işe başlamadan önce dekorasyon fikirlerine göz atmalı ve konu hakkında bolca araştırma yapmalısınız.

Dekorasyon fikirleri ve mobilyalar hakkında araştırmalar yaparken aslında karşımıza sıklıkla İstikbal’in çıktığını görürüz. Çünkü İstikbal, çocukların zevk ve ihtiyaçlarına göre odalar tasarlarken ayrıca onların sağlığını düşünerek de üretim gerçekleştiren bir markadır. Bu nedenle çocuğunuzun odasını dekore ederken gönül rahatlığı ile İstikbal 2018 Genç Odası Takımlarını inceleyebilir ve bunlardan birini çocuğunuz için tercih edebilirsiniz.

Çocuğunuzun odasını dekore ederken dikkat edilmesi gereken diğer birçok husus olduğunu da unutmamanız gerekir. Mesela vaktinin çoğunu odasında geçireceği için mobilya ve aksesuarlarının kısacası odasının dekorasyon seçiminde çoğunlukla söz hakkının kendisinde olması gerekir. Bu sebeple İstikbal’in onlar için tasarlamış olduğu birbirinden dinamik ve sıra dışı takımlara çocuğunuzla birlikte bakmalı ve onun zevkine göre tercihlerde bulunmalısınız.

2018 yılında İstikbal’in gençler için sunmuş olduğu takımlar, genç kızlar ve genç erkekler için özel olarak üretilen ve istedikleri gibi kendilerine özel tasarımlar yapabilecekleri şekilde gerçekleştirilen takımlardan meydana geliyor. Bu yıl beyaz, gold ve şık detayları ile daha çok genç bayanların gönüllerini çalan bu tasarımların yanında genç beyleri de cezp edecek birçok tasarıma yer veriliyor.

Sweety, Gold, Trend, Raily, Flora, Kayra, Arya, Zenit, Seven, Perla, Caprice ve Vintage Genç Odası Takımlarını gençlere sunan İstikbal, bu takımlarla birbirinden güzel tasarımlara imza atmış bulunuyor.

Sweety Genç Odası Takımı

En yeni tasarım olma özelliğine sahip olan Sweety Genç Odası, daha çok çocukluktan genç kızlığa adım atmış olan kızlarımız tercihidir. Daha çok beyaz ve pembe renginin hakim olduğu canlı ve neşeli renkleri barındıran bu takım, pembe fiyonk detayları ile genç kızların gönlünü fethediyor.

Gold Genç Odası Takımı

Tam bir genç kız odası olma özelliğine sahip olan bu takım, şık ve zarif tasarımı ile odanıza bambaşka bir hava ve dekorasyon kazandırmak üzere tasarlanmış. Çocukların sağlına zarar vermeyecek E1 standartlarında olan maddelerden üretilmiş olan bu tasarım genç kızları kendisine hayran bırakacak.

Raily Genç Odası Takımı

Araba şeklinde tasarlanan karyolası ile daha çok küçük yaş grubundaki beylere hitap eden bu takımın beyaz ve kırmızı olmak üzere iki farklı seçeneği bulunuyor. Ralli plas arabalı olan bu karyolada 3 boyutlu tekerlekleri ve jantları üzerinde yer alan LED aydınlatmaları sayesinde küçük beylerin hayal dünyasına ayrı bir hava katacak.

Zenit Yaşam Odası  

Gövde üzerindeki ceviz rengi ile kapakları üzerinde ki cappicuno renginin uyumunu bir araya getiren Zenit tasarımı, gençler için özel olarak tasarlanmış olan takımlar arasında yer alıyor. Dekoratif cam uygulamaları ve bu uygulamaların üzerinde yer alan LED aydınlatmaları ile görsel genç odanıza görsel açıdan zenginlik sunuyor.

Seven Genç Odası Takımı

3 kapılı ya da sürgülü gardırop, 90, 100 ya da 120’lik ebatlarda karyola alternatifleri ile, çalışma masası, masalı olmak üzere şifonyer ve kitaplıktan meydana gelen Seven Genç Odası Takımı, gençlerin dikkatini çeken tasarımlar arasında yer alıyor. Diğerlerinden çok farklı bir tasarıma sahip olan bu takım, hem sahip olduğu renkleri hem de üretiminde kullanılan malzemeleri ve farklı detayları ile üst düzeyde modern bir görünüme sahip.

Vintage Genç Odası Takımı  

Girmiş olduğu her alanda beğenileri toplayan Vintage tasarımlar, bu alanda da bu geleneğini sürdürüyor. Hem renkleri hem de sahip olduğu kaliteli ve şık tasarımı ile dikkatleri çeken bu takımda, diğerleri gibi çocukların sağlına uygun E1 standardında olan malzemelerden üretiliyor. Ayıca bu genç odası, takımın formuna uyan kapak ve çekmecelerdeki sicim kulp uygulamaları ile de şık görünüme sahiptir.

Sizlerde İstikbal’in 2018 yılında gençler için sunmuş olduğu bu birbirinden harika tasarımlardan birini terci edebilir ve çocuğunuzla birlikte ona en uygun olan genç odası takımını ve dekorasyonunu tamamlama imkânına sahip olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.