İstikbal Bahçe Takımı Modelleri 2020

Havaların ısınması ve yaz mevsiminin yaklaşması bir anlamda bahçelerimizi düzenleme telaşının başlaması anlamına geliyor. Bahçe dekorasyonu yapmak isteyenler için de bahçe takımı modelleri vazgeçilmez bir yere sahip.

İstikbal Bahçe Takımı Modelleri 2020

Havaların ısınması ve yaz mevsiminin yaklaşması bir anlamda bahçelerimizi düzenleme telaşının başlaması anlamına geliyor. Bahçe dekorasyonu yapmak isteyenler için de bahçe takımı modelleri vazgeçilmez bir yere sahip.

Yani yaz mevsiminin yaklaşması demek bahçe dekorasyonu yapmak demektir. Bu sebeple de Haziran ayının gelmesiyle dekorasyon fikirleri araştırmalarına başlar, bahçemiz için göz zevkine ve ihtiyaçlara uygun en doğru dekorasyonu bulmaya çalışırız.

İstikbal Bahçe Takımı Modelleri 2020

Ev dekorasyonuna başlamadan önce göz gezdirmiş olduğumuz dekorasyon fikirleri arasında birçok markanın bahçe takımları ve mobilyalarının yer aldığını görürüz. Bunlardan biri de İstikbal’in tasarlamış olduğu bahçe mobilyalarıdır. İstikbal 2020 Bahçe Takımları arasında birbirinden şık, her zevke ve ihtiyaca uygun olan mobilyaları bulabilir ve bahçenizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

İstikbal bu yıl ki bahçe takımlarını önceki yıllarda olduğu gibi Mini Takımlar, Masa Takımları ve Salıncaklar olmak üzere 3 ana başlık altında vitrine çıkarıyor. Hem güneş ışınlarına hem de yağmura karşı dayanıklı olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan bu takımlar baharın ve yazın tüm güzelliklerini bahçelerinize taşımak, ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilmek üzere alıcıları için sergileniyor.

Mini Takımlar arasında yer alan Aqua(iki farklı renk seçeneği ile), Solar (beyaz ve kahverengi seçeneği ile), Bukle ve Mayorka Mini Takımları bahçe dekorasyonunda tercih edilebilecek mobilyalardandır. Daha çok küçük olan bahçeler için tavsiye edilen bu birbirinden şık ve zarif mini takımlar iki adet tekli, bir adet ikili koltuk ve mini bir sehpadan meydana geliyor. Balkonunuz için de tercih edebileceğiniz bu takımlar ince ve şık tasarımı sayesinde evinize gelen misafirlerinizin de dikkatini çekecektir.

İstikbal’in Bahçe Dekorasyonu

İstikbal’in bahçe dekorasyonunuzu tamamlamak üzere tasarlamış olduğu masa takımları arasında ise Holiday, Sunshine, Bukle (kare ve dikdörtgen seçeneği ile), Bari, Fiore (kare ve dikdörtgen seçeneği ile), Solar (oval, yuvarlak ve iki farklı renk seçeneği ile), Aqua (oval, yuvarlak, iki farklı renk ve 6 ya da 8 sandelye seçeneği ile) ve Mayorka (kare ve dikdörtgen seçenekleri ile), birçok alternatif yer alıyor. Hepsi birbirinden şık, hepsi birbirinden rahat ve hepsi birbirinden kullanışlı olan bu takımlar kalabalık ailelerin sevdikleriyle vakit geçirebilecekleri ve misafirlerini gönül rahatlığı ile ağırlayabilecekleri bir imkânı tanıyor. Bu takımlar arasından sizlerde bahçeniz için zevkinize uygun renk ve modelde bir bahçe takımını seçebilir ve ihtiyacınıza göre büyüklüğünü ve sandalye sayısını ayarlayabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonu için İstikbal’in sunmuş olduğu başka bir alternatif ise salıncaklardır. Mayorka ve Siesta olmak üzere iki ayrı seçeneği ile alıcıları için vitrinlerde yerini alan bu salıncaklar, bahçenizin dekorasyonunu tamamlayacak ve bahçenizin herkesin imreneceği bir dekorasyona sahip olasını sağlayacaktır.

Sizlerde bahçe dekorasyonu yapmadan önce mobilya sektörünün öncü isimlerinden biri olan İstikbal’in bu takımlarına göz gezdirebilir, zevkinize göre ve ihtiyacınızı karşılayabilecek olan en doğru bahçe takımınızı bulabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.