İstanbul Gayrimenkul, Türkiye Geneli Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Yapacak!

İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımları gerçekleştireceğini açıkladı.

İstanbul Gayrimenkul, Türkiye Geneli Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Yapacak!

İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımları gerçekleştireceğini açıkladı.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı yayınlayan ve Türkiye geneli Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımları yapacağını duyuran şirket, iş ilanı için bir takım şartlar belirlemiştir. Şartları sağlayan adaylar ile şirket iletişime geçecektir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları için Tüm Detaylar

Yapılacak işler nelerdir?

SPK ile BDDK lisansı olan ve Gayrimenkul Değerleme alanında hizmet veren firma, değerlemeye konu olan gayrimenkullerin inceleme işlemleri, incelemelerin yerinde olmasını, resmi kurumlardan yasal durum değerlendirme, araştırma ve tespitleri, gayrimenkullerin piyasa değerlerinin araştırılmasının yapılması, bu kapsamda kanaat oluşturulması ile tüm yapılan işlerin raporlarının hazırlanması yapılmasını istemektedir.

Bu kapsamda tüm adayların kesinlikle SPK Gayrimenkul Değerleme Lisansını hak etmiş olmaları istenmektedir. Aynı zamanda da gayrimenkul değerleme alanında da yine tüm adayların en az 2 sene olmak üzere saha deneyimliliklerinin olması talep edilmektedir.

Bireylerin gayrimenkul değerleme şirketleri ile bankaların çalışma şartlarına ilişkin bilgi sahibi, donanımlı olmaları istenip, koordineli çalışma tecrübesinin olması, planlı programlı çalışmaları, sorumluluk bilinci edinmiş olmaları istenmektedir.

Yine tüm bireylerin teslim sürelerine uygun rapor hazırlamalarını yapabilmeleri talep edilmektedir. Hazırlanan tüm raporların tiziz ve kaliteli olması, rapor hazırlarken dikkatli çalışmaları istenmektedir. Yazılı anlatım becerisine çok önem veren İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık, aynı şekilde bünyesinde istihdam edecek adayların da önem vermesini istemektedir.

Üniversite mezunluğunda bölüm kriteri de belirlenmiştir. Bu bölümler; Harita Mühendisliği yani diğer adı ile Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama ile birlikte İnşaat Mühendisliği bölümüdür.

Tüm adaylar tam zamanlı istihdam edip, uzman pozisyonunda işe başlayacaklar.

10 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alınacak.

Son başvuru tarihine ise 2 ay vardır. Son tarih 1 Ekim 2017 Pazar günüdür. 1 Ekimden sonra şirket, kendilerine gelen başvuruları değerlendirip, adaylara geri dönüş yapacaktır.

Haberin sonunda verdiğimiz bağlantı aracılığı ile de başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/istanbul-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1845255?

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından açılan iş ilanları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.