İş Bankası’ndan 25 bin TL’ye Kadar Anında Kredi!

Türkiye İş Bankası, düzenlediği kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek 25 bin Türk Lirası'na kadar anında kredi temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası, düzenlediği kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek 25 bin Türk Lirası’na kadar anında kredi temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası, 48 ay vade seçenekleri eşliğinde düzenlediği anında kredi kampanyası sayesinde 25 bin Türk Lirası’na kadar anında kredi temin etmenize olanak sağlıyor. Avantajlı faiz oranları eşliğinde şubeye gitmeden, internet üzerinden başvurarak temin edebileceğiniz Türkiye İş Bankası anında kredi ile birlikte nakit ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yerinizden kalkmadan, İşCep ya da İş Bankası İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz kredi başvurusu ile birlikte, kredinizi anında kullanabilir; havale ile farklı hesaba gönderebilir ya da size en yakın ATM’ye giderek kredinizi çekebilirsiniz. İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirilecek kredi başvurularında Kredilerim kategorisinin altında yer alan Hızlı Kredi kategorisini seçmeniz gerekirken, İşCep uygulamasında Krediler kategorisinin altındaki Hızlı Kredi seçeneğini seçmeniz gerekiyor.

25 bin Türk Lirası’na kadar temin edebileceğiniz bu kredi ile birlikte yaz döneminde yaşayacağınız tüm nakit sıkıntılarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Aynı zamanda sağlık masraflarınız, eğitim masraflarınız, tadilat masraflarınız, dekorasyon masraflarınız, beyaz eşya alışverişleriniz, mobilya alışverişleriniz gibi tüm harcamalarınız için de Türkiye İş Bankası’nın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

 

 

Şubeye gitmeden, rahatlıkla temin edebileceğiniz bu ihtiyaç kredisi için haftanın her günü, her saati kredinizi temin edebilir, ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Anında Kredi 5.000 TL Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin ederek, 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık uygulanacak faiz oranı yüzde 1,29 olurken, aylık eşit taksit tutarınız da 148 Türk Lirası’na tekabül edecektir. Eğer vade seçeneğinizi 24 ay olarak belirlerseniz de aylık eşit taksit tutarınız 251 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 12 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla oluşturulmuştur.

http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/kredi-hesaplama/Sayfalar/kredi-hesaplama.aspx#Taksit_ihtiyac

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak, ihtiyacınız için en uygun kredi türünü tespit edebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.