GayrimenkulEks

İnşaat ve Konut Konferansına Sayılı Günler Kala!

Türk inşaat sektörü ve emlak sektörünü bir çatı altında toplayacak olan Bosch İnşaat ve Konut Konferansı, 9 Ocak 2018 Salı günü İstanbul’da başlayacak.

İnşaat ve Konut Konferansına Sayılı Günler Kala!

Türk inşaat sektörü ve emlak sektörünü bir çatı altında toplayacak olan Bosch İnşaat ve Konut Konferansı, 9 Ocak 2018 Salı günü İstanbul’da başlayacak.

Bu yıl 6’ncısı düzenlenecek olan İnşaat ve Konut Konferansı için sayılı günler kaldı. 2012 yılından bu yana her yıl düzenli bir şekilde Eventuum tarafından gerçekleştirilen bu konferans, bu sene Bosch Ev Aletleri’nin Platin Sponsorluğu neticesinde İstanbul Ataşehir’de yer alan Marriott Hotel Asia’de gerçekleştirilecek.

9 Ocak 208 Salı tarihinde başlayacak olan bu konferansta, yaklaşık olarak 6 yıldır binin üzerinde şirket için ev sahipliği yapılırken, bu yıl da yaklaşık olarak 300 civarında şirketin ağırlanacağı tahmin ediliyor.

Branşında uzman olan ve gerek inşaat sektöründe, gerekse emlak sektöründe başarılara sahip olan kişiler tarafından konferanslar verilecek olan bu programa konuşmacı olarak Bosch Ev Aletleri şirketini temsil etmek adına Proje Satışlar Direktörü Alper Şengül, Teknik Yapı ve İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Durbakayım, Ağaoğlu Şirketler Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı, Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Mahmut Çelik, İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, gibi isimler katılacak. Ayrıca bunların yanı sıra Fuzulev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, Gayrimenkul için Strateji Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gümüş, 24 Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay ve bunun gibi pek çok sektör temsilcisi de katılımcı olacak.

Benzer Haber:  Aközer: Gayrimenkul Sektörünü 360 Derece Bakılabilir Yapacağız

Ekonomi ve Sektörün Gelişimine Katkı Sağlayacak

Eventuum Genel Müdürü Pınar Kopuz tarafından konu ile alakalı olarak yapılan açıklamada, hem konut, hem de inşaat sektörü için büyük önem taşıyan bu buluşmalar için her yıl çoğalan bir ilgi olduğu ifade edildi. Türkiye ekonomisinin lokomotifi görevini üstlenen inşaat sektörünün en önemli isimlerinin her sene bir defa bir araya geldiği bu konferansta hem sektörün hem de ekonominin gelişmesi adına önemli kazanımlar sağlayacağı inancı olduğu da belirtildi.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Diyarbakır Sur İçin Yeni Dönem Başlıyor!
Dikkat! 1 Haziran’dan Sonra O Binalara Yapı Ruhsatı Verilmeyecek!
3. Havalimanı İle Bilet Fiyatları Düşecek Mi?
3 Yönetmelik Değişti! Artık Ön Ödemeli Konut Satışlarında Sigorta Zorunluluğu Var!
87.000 Asansöre Kırmızı Etiket, Firmalara ise 7 Milyon TL Ceza
Gebze-Darıca Metro Hattı İçin İhale Tarihi Belirlendi!
İnşaat Sektörü Dünya Çapında Büyümesini Sürdürecek!
2018 TOKİ Malatya Darende Konutları! Son Başvuru: 30 Mart!
Dar Gelirliler için 285 TL’den Başlayan Taksitle 2018 Kars Sarıkamış Konutları!
İşte Dünya Borsasının Toplam Değeri!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ