Kategoriler: Emlak

İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya 11-14 Mayısta Start Alacak!

Konya bir ilke ev sahipliği yapacak. İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya için geri sayım başladı. Fuar 11 ile 14 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya 11 Mayısta Kapılarını Açacak! İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya hakkında açıklama yapan Konya Emlakçılar Odası Başkanı, etkinliğe hem yurt içinden hem de yurt dışından katılım beklediklerini bildirdi. “Konya’nın cazibe merkezi haline dönüşmesini katkı sağlayacak olan fuar etkinliği sektöre yeni bir nefes kazandıracak. Konya’nın yurt dışına açılmasına kapı aralayacak olan etkinlik 11 Mayısta kapılarını açacak. 14 Mayıs tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya kentimiz için bir ilk olacak” diyen emlakçılar odası başkanı, bu fuar etkinliğinin farklı kentlerde düzenlendiğine de işaret etti. TÜYAP Fuar Merkezinde Düzenlenecek İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya, “Konya Ticaret Odası” ve “Konya Emlakçılar Odası ve Konya Müteahhitler Birliği” girişimleriyle TÜYAP Fuar Merkezi bünyesinde yapılacak. Söz konusu fuar kentte ilk defa yapılırken, etkinliğe ilginin yüksek olması bekleniyor. İşte bu duruma işaret eden Konya Emlakçılar Odası Başkanı, “İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya platformunda yabancı yatırımcılar Türk firmalarını mercek altına alacak. Fuar sonrasında yabancı yatırımcının kentimize olan ilgisinin yükseleceği kanaatindeyiz. Yabancı yatırımcının Konya’ya gelmesi hem bizler için hem ülke ekonomisi için büyük önem taşıyor” dedi. Fuar Alanına İlaveler Yapılıyor İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya kapsamında sektörde faaliyet gösteren birçok ürün ve firma görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Emlakçılar Odası Başkanı, fuara dahil olmak isteyen firmaların yarış halinde olduğunun altını çizerken, fuar alanında her noktanın dolu olduğunu belirtti. TÜYAP yetkilileri ise etkinlik için ayrılmış alana ilaveler de yapıyor. Fuar sektör ile tüketicileri…

Konya bir ilke ev sahipliği yapacak. İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya için geri sayım başladı. Fuar 11 ile 14 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya 11 Mayısta Kapılarını Açacak!

İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya hakkında açıklama yapan Konya Emlakçılar Odası Başkanı, etkinliğe hem yurt içinden hem de yurt dışından katılım beklediklerini bildirdi. “Konya’nın cazibe merkezi haline dönüşmesini katkı sağlayacak olan fuar etkinliği sektöre yeni bir nefes kazandıracak. Konya’nın yurt dışına açılmasına kapı aralayacak olan etkinlik 11 Mayısta kapılarını açacak. 14 Mayıs tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya kentimiz için bir ilk olacak” diyen emlakçılar odası başkanı, bu fuar etkinliğinin farklı kentlerde düzenlendiğine de işaret etti.

TÜYAP Fuar Merkezinde Düzenlenecek

İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya, “Konya Ticaret Odası” ve “Konya Emlakçılar Odası ve Konya Müteahhitler Birliği” girişimleriyle TÜYAP Fuar Merkezi bünyesinde yapılacak. Söz konusu fuar kentte ilk defa yapılırken, etkinliğe ilginin yüksek olması bekleniyor. İşte bu duruma işaret eden Konya Emlakçılar Odası Başkanı, “İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya platformunda yabancı yatırımcılar Türk firmalarını mercek altına alacak. Fuar sonrasında yabancı yatırımcının kentimize olan ilgisinin yükseleceği kanaatindeyiz. Yabancı yatırımcının Konya’ya gelmesi hem bizler için hem ülke ekonomisi için büyük önem taşıyor” dedi.

Fuar Alanına İlaveler Yapılıyor

İnşaat Ve Emlak Fuarı Konya kapsamında sektörde faaliyet gösteren birçok ürün ve firma görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Emlakçılar Odası Başkanı, fuara dahil olmak isteyen firmaların yarış halinde olduğunun altını çizerken, fuar alanında her noktanın dolu olduğunu belirtti. TÜYAP yetkilileri ise etkinlik için ayrılmış alana ilaveler de yapıyor. Fuar sektör ile tüketicileri bir araya getirmek için son hazırlıkları tamamlamaya çalışırken, firmalar ise geri sayıma şimdiden başladı.

Share
Etiketler: İnşaat Ve Emlak Fuarı KonyaKonya emlak fuarıKonya Emlakçılar OdasıKonya inşaat fuarı