Dekorasyon Fikirleri İkea Tasarımları ile Muhteşem Oturma Odası Dekorasyonları

İkea Tasarımları ile Muhteşem Oturma Odası Dekorasyonları

Yeni ev kuranlar ve evini yenileyecek olanlar ve İkea tasarımları ile gerçekleştirmek isteyenler için birçok dekorasyon fikirleri mevcut bulunuyor.

Yeni ev kuranlar ve evini yenileyecek olanlar ve İkea tasarımları ile gerçekleştirmek isteyenler için birçok dekorasyon fikirleri mevcut bulunuyor.

İkea tasarımlarının ev sahiplerini cezp etmesinin en büyük nedeni, dünya çapında tanınmış olan bir mobilya ve ev dekorasyonu firması olmasıdır. İşte sizler için İkea tasarımları ile muhteşem oturma odası dekorasyon fikirleri…

Oturma Odasında Bir Müze Esintisi İçin

Eğer ki eski eşyalara önem veriyor, seviyor, hem evinizde sergilemeyi hem de saklamayı seviyorsanız, oturma odası dekorasyonu gerçekleştirirken odanızda bir müze esintisi oluşturabilirsiniz. atmaya kıyamadığınız eski eşya ya da aksesuarlarınızı oturma odanızın tam ortasına yerleştirmiş olduğunuz masa ya da sehpanızın içerisinde muhafaza edebilirsiniz. İkea’da bunun için hem masa hem de sandık görevi üstlenecek harika bir orta sehpa tasarımı mevcut.

İşini Evine Taşıyanlar İçin

İkea tarafından duvardaki saatten tutun tavanda yer alan armatürlere varana kadar tasarlanmış olan eşyalar ile oturma odası dekorasyonu, başka bir İkea tasarımıyla dekorasyon fikridir. İş yerindeki çalışmaları yeterli olmayıp işini evine taşıyanlar için düşünülerek tasarlanmış olan eşyalar, tüm parçaları birbiri ile bir bütün halinde olduğu görülüyor.

En Ufak Oturma Odaları İçin

Eğer ki evinizin en küçük alanı oturma odanız ise İkea tasarımları ile bu odayı işlevsel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Bir oturma odasında gerekli olan en temel eşyalara yer vererek böyle bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Köşe Koltukları ile Dekorasyon İçin

Oturma odası dekorasyonu için köşe takımı tercih etmek de oldukça iyi bir fikirdir. Özellikle de oturma odanızı hem salon hem de yemek odası olarak kullanıyorsanız köşe takımı ideal bir tercih olacaktır. Elbette ki böyle bir dekorasyonu yine muhteşem İkea tasarımları ile elde edebilmeniz mümkündür.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,483BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,302TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,801TakipçilerTakip Et