İGD, Türkiye Genelinde Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. (İGD) Türkiye genelinde 10 kişilik gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. İşte firma tarafından açılan iş ilanına dair tüm detaylar!

İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. (İGD) Türkiye genelinde 10 kişilik gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. İşte firma tarafından açılan iş ilanına dair tüm detaylar!

İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., Türkiye genelinde Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı yapacağını duyurdu. Açılan iş ilanına başvuru yapan adayların Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) gayrimenkul değerleme lisansına sahip olmasına özen gösteren firma, adayların saha alanında en az 2 yıllık tecrübe sahibi olmalarını önemsiyor. Hem gayrimenkul değerleme firmalarının, hem de bankaların talep ettiği çalışma koşulları hakkında bilgi ve tecrübesi bulunan adayların iş başvurusu gerçekleştirmesine olanak sağlayan İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., adayların koordinasyonlu bir çalışma programı yönetebilmelerine de özen gösteriyor.

Teslim süresi içerisinde gayrimenkul değerleme raporlarının hazırlanmasını talep eden firma, adayların rapor hazırlama aşamasında titiz ve kaliteyi üst düzeyde tutan bir rapor hazırlama yeteneğine sahip olmalarını önemsiyor. Yazılı anlatım konusunda başarılı olan adaylara iş olanağı sağlayacak olan İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olmalarına ve aktif olarak araç kullanabilmelerine de özen gösteriyor. Aynı zamanda iş başvurusu gerçekleştiren adaylarda aranan özelliklerden bir tanesi de seyahat engellinin bulunmaması.

Yapılacak İş Tanıtımı

Hem Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) hem de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) tarafından lisansa sahip olan İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., gayrimenkul değerleme sektöründe hizmet verirken, işe alınacak adayların gayrimenkullerin ilk etapta yerinde incelenmesi, resmi kurumlara ziyaretler gerçekleştirerek gayrimenkulün yasal durumu hakkında bilgi edinilmesi ve tespitlerinin yapılması sonrasında piyasa değerinin araştırılması ile birlikte elde edilen bilgiler doğrultusunda tarafsız ve bağımsız bir ekspertiz raporu hazırlanmasını talep ediyor.

İş Başvurusu

İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından 3 Ağustos 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, 1 Ekim 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu gerçekleştirebilrisiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/istanbul-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1845255

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından duyurulan iş ilanlarını inceleyebilir, kendinize uygun iş ilanına iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.