ICBC Turkey’den Yeni Arabam Taşıt Kredisi

ICBC Turkey bankası, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobillerin hem sıfır kilometre versiyonları için, hem de ikinci el otomobiller için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

ICBC Turkey bankası, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobillerin hem sıfır kilometre versiyonları için, hem de ikinci el otomobiller için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

ICBC Turkey, düzenlediği Yeni Arabam Taşıt Kredisi kampanyası ile birlikte bütçeniz için en uygun taşıt kredisini sunmayı hedefliyor. 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde temin edebileceğiniz taşıt kredisi için gerekli belgeler ile birlikte size en yakın ICBC Turkey şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Sıfır kilometre otomobillerin, temin edilen proforma fatura bedelinin ilk 50 bin Türk Lirası için yüzde 70 oranında finansman sağlayan ICBC Turkey, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’si oranında kredi desteği sunmaktadır. İkinci el otomobiller için kredi tutarını belirlemede, satın almayı düşündüğünüz otomobilin kasko değerini baz alan ICBC Turkey, kasko değerinin yüzde 50’si kadar kredi temin etmenize olanak sağlıyor.

ICBC Turkey Taşıt Kredisi Başvurusu

ICBC Turkey’den temin edeceğiniz taşıt kredisi için yanınızda bir takım belgeler ile birlikte size en yakın ICBC Turkey şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Satın alacağınız otomobil sıfır kilometre bir otomobilse proforma faturasını talep eden ICBC Turkey bankası, ikinci el otomobil alımınızda ise ruhsat fotokopisini talep ediyor.

Aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanınız ya da sürücü belgeniz, çalışma durumunuza ve ek gelir durumunuza göre düzenlenmiş ek gelir belgeniz ve ikâmet adresinizi gösteren, son 2 ay içerisinde düzenlenmiş, elektrik, su, telefon ya da doğalgaz faturanızın yanınızda olması da kredi başvurusu işlemlerinizi hızlandıracaktır.

10 Yaşına Kadar İkinci El Otomobillere Taşıt Kredisi!

ICBC Turkey Bankası, düzenlediği Yeni Arabam Taşıt Kredisi kampanyası ile birlikte 10 yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

Satın almayı düşündüğünüz ikinci el otomobil için, otomobilin sahip olduğu kasko tutarının yüzde 50’sine kadar kredi desteği sağlayan ICBC Turkey Bankası, kredi başvurusu aşamasında sizden herhangi bir ön kefil talebinde bulunmuyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

seven + eight =