ICBC Turkey’den Avantajlı Konut Kredisi!

ICBC Turkey, düzenlediği Yeni Evim Kredisi kampanyası ile birlikte 120 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde hayalini kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor.

ICBC Turkey, düzenlediği Yeni Evim Kredisi kampanyası ile birlikte 120 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde hayalini kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor.

ICBC Turkey, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz gayrimenkule sahip olmanıza olanak sağlıyor. Satın alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi temin etmenize olanak sağlayan ICBC Turkey, teminat olarak da satın alacağınız gayrimenkulün ipotek tesisini yeterli görüyor.

Gelir durumunuza göre ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlayan ICBC Turkey bankası, düzenlediği konut kredisi kampanyası dahilinde 120 aya varan vadelendirme olanağı sunuyor.

Kredi vade süreci boyunca, kredi çeken kişi adına Hayat Sigortası uygulaması yapan ICBC Turkey, konut kredisi için satın alacağınız konut üzerine gerçekleştirilecek ipotek tesisini yeterli bularak herhangi bir ön kefil şartı sunmuyor.

Konut Kredisi Başvuru Evrakları

ICBC Turkey’den konut kredisi temin etmek için gerçekleştireceğiniz kredi başvurusu aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi, çalışma durumunuza ve ek gelir durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeleri ve güncel ikâmet adresinizi gösteren son 2 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesinin yanınızda bulunması gerekiyor.

Satın alacağınız gayrimenkule dair ise, kat mülkiyeti tapusu, kat irtifakı tapusu ve yapı kullanım izin belgesi ve kat irtifakı tapusu ve inşaat ruhsatının fotokopileri seçeneklerinden mevcut olan belgelerinizin yanınızda bulunması gerekiyor.

20 yaşını aşmamış tüm konutlar için temin edeceğiniz bir kredi türü olan ICBC Turkey Yeni Evim Kredisi, satın alınacak gayrimenkule özel hazırlanacak ekspertiz raporunda belirtilen değerin yüzde 80’ine kadar temin edilebilecek.

ICBC Turkey Konut Kredisi Ödeme Planı

ICBC Turkey’den Yeni Evim Kredisi kampanyası kapsamında temin edeceğiniz 100.000 Türk Lirası, 200.000 Türk Lirası ve 400.000 Türk Lirası tutarındaki konut kredileri için ödeme planları ve faiz oranları şu şekildedir;

 • 100 bin Türk Lirası konut kredisi başvurusunda:
  • 60 ay vade seçeneği tercih edildiğinde aylık yüzde 0,95 oranında faiz eşliğinde 2 bin 194 Türk Lirası tutarında aylık eşit taksitler,
  • 120 ay vade seçeneği tercih edildiğinde aylık yüzde 0,95 oranında faiz eşliğinde bin 400 Türk Lirası tutarında aylık eşit taksitler,
 • 200 bin Türk Lirası konut kredisi başvurusunda:
  • 60 ay vade seçeneği tercih edildiğinde aylık yüzde 0,95 oranında faiz eşliğinde 4 bin 388 Türk Lirası tutarında aylık eşit taksitler,
  • 120 ay vade seçeneği tercih edildiğinde aylık yüzde 0,95 oranında faiz eşliğinde 2 bin 800 Türk Lirası tutarında aylık eşit taksitler,
 • 400 bin Türk Lirası konut kredisi başvurusunda:
  • 60 ay vade seçeneği tercih edildiğinde aylık yüzde 0,95 oranında faiz eşliğinde 8 bin 776 Türk Lirası tutarında aylık eşit taksitler,
  • 120 ay vade seçeneği tercih edildiğinde aylık yüzde 0,95 oranında faiz eşliğinde 5 bin 600 Türk Lirası tutarında aylık eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.