Emlak HürriyetEmlak Aylık Emlakçı Ücreti Ne Kadar?

HürriyetEmlak Aylık Emlakçı Ücreti Ne Kadar?

Türkiye'deki emlak sektörünün online mecralarından bir tanesi de HürriyetEmlak.Com'dur. Bu internet sitesine üye olarak menkul sahipleri ve emlakçılar sahip oldukları menkullerin satışını gerçekleştirebilirler.

Türkiye’deki emlak sektörünün online mecralarından bir tanesi de HürriyetEmlak.Com’dur. Bu internet sitesine üye olarak menkul sahipleri ve emlakçılar sahip oldukları menkullerin satışını gerçekleştirebilirler.

Emlak işi yapan bir çok kişi, kendilerine ait bir dükkan kiralayarak ev sahibi olmak isteyenlere yardım ediyorlar. Ancak oturdukları yerde aylık olarak istedikleri kitleye ulaşamadıkları için bazı yerlere reklam verme ihtiyaçları hissederler. Reklam verme işlemlerinden sonra akıllarına gelen ilk uygulama İnternet üzerinde adı oldukça sık duyulan ve emlak arama işlerinde akla ilk gelen firmalara kayıt olarak emlak işlerini bu firmalar üzerinden yürütmektir. Hürriyet Emlak’a ait internet sitesi de bunu sağlayan internet sitelerinin başında yer alıyor.

Bundan bir kaç yıl öncesine kadar bu emlak ilan işlemleri gazete üzerinden yapılsa da, teknolojinin ilerleyen alanlarında İnternet üzerinden hazırlanarak milyonlarca kitleye ulaşmasını sağlamıştır. Kullanıcıların gayrimenkul alanında akla ilk gelen site ismi hem güvenirliği hem de ilanlarının güncel olması açısından hürriyetemlak.com sitesidir.

Hürriyet Emlak Sitesinde Emlakçı Bölümü Açma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Aldığınız konut veya gayrimenkul işlemlerini dükkandan istediğiniz bir kitleye ulaştıramıyorsanız hürriyetemlak.com sitesinden aylık üye sahibi olarak kurumsal bir dükkan açabilirsiniz. Böylece buraya istediğiniz emlak işlerini yükleyerek çok kısa sürede milyonlarca kitleye ulaşabilirsiniz.

Sitede Kayıt Olma Avantajları Ve Sistemleri Nasıldır?

Lüks Konut / Vip Üyelik adı altında firmanızı kayıt altına alabilirsiniz. Böylece size sunulan imkanlar ile ilanlarınızı yükleyebilirsiniz. Emlak firmanıza ait olan Tanıtım Vitrini adı altında bölümleri açarak arsa, dükkan, konut gibi ilanlarınızı da girerek kişiler asıl ilanlara bakarken sizin sunduğunuz diğer hizmetleri de görebilirler.

İlanlarınızı yayınlamak için Hürriyet Emlak sitesine kurumsal üye olarak kayıt işlemlerinize başlayabilirsiniz. Kullanacağınız vitrin işlemlerine göre aylık olarak ödeyeceğiniz ücretler farklılık gösterir. 10 ilan yüklemek isteyen biri 200 Türk Lirası öderken 100 ilan yayınlamak isteyen biri 1500 Türk lirası ödeyebilir. Bu tamamen aylık olarak düzenlenen ve ilan sayısına göre değişen bir sistemdir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

5 Tüm Görüşler

  1. Emlak alım satım işlerini takip ediyoruz. Ancak firmamızın yaptığı kayıtlarda bir türlü ön sıralara çıkan ilan denk gelmiyor. Bunun için özel bir şablon mu var?

  2. bu siteye kayıt olduğununuz zaman avantajlarını yakından göreceksiniz çok faydalı olacaktır sizin için oturduğunuz yerden herseyi takip edebileceksiniz ve ayrıca çok güvenilir bir sitedir

  3. bu hürriyat emlak.comdan herşey daha kolay evinizi rahat satabilirsiniz istediğiniz evi rahatça yorulmadan bulabilirsiniz türkiyenin en iyi emlak sitesidir

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,401BeğenenlerBeğen
8,968TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,724TakipçilerTakip Et