HSBC Konut Kredisi 120 Aya Varan Vade İmkanı Sunuyor

HSBC, 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde konut kredisi olanağı sağlayarak ev hayali kuran herkesin hayalini gerçekleştirmesine olanak sağlıyor.

En az 5 bin Türk Lirası olarak sunulan konut kredisi, satın almak istediğiniz konutun, ekspertiz değerinin maksimum yüzde 80’ine kadar kulladırılırken, teminat olarak ön kefil şartı bulunmuyor. Sadece ev üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek teminat sağlayan HSBC Bankası, 120 aya varan vade seçenekleri ile ev sahibi olmanız için HSBC Konut Kredisi ile gerekli koşulları yaratıyor.

HSBC’den 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

HSBC Bankası, 120 aya varan sabit faizli konut kredisi ile birlikte, ön kefil şartı aramadan ev sahibi olmanız için expertiz değerinin yüzde 80’ine tekabül eden miktar kadar konut kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Maksimum vade seçeneğinin 120 ay olduğu konut kredisinde, uygun faiz oranı ve kefilsiz kullanım ile ödeme planınızı sabit faiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ödeme planınız dışında erken ödeme ya da ara ödeme yaparak ödemelerinizi rahatlatabilir, ya da otomatik ödeme talimatı vererek kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Kredinizi teminat altına alabilmek için aynı zamanda Kredili Hayat Sigortası sunan HSBC Bankası, aylık yüzde 1,20 oranındaki uygun faiz oranı ile birlikte hayalini kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor.

HSBC Konut Kredisi Ödeme Planı

HSBC Bankası’ndan satın almak istediğiniz konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine tekabül eden miktar için talep edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisini 120 ay vade ile ödeme planı oluşturmak istediğiniz durumda aylık yüzde 1,20 oranında faiz uygulaması yapılarak; 2 bin 365 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile geri ödeme yapma şansını yakalayabiliyorsunuz.

Siz de konut kredi başvurunuzu size en yakın HSBC Bankası şubesine giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi, aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçenize uygun, ekonomik konut kredilerine göz atabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.