Hızlı Onaylanan İhtiyaç Kredisi Denizbank’ta!

Denizbank, düzenlediği Web'de Kredi kampanyası ile birlikte acil nakit ihtiyaçlarınıza internet üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi çekmenize olanak sağlıyor.

Denizbank, düzenlediği Web’de Kredi kampanyası ile birlikte acil nakit ihtiyaçlarınıza internet üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi çekmenize olanak sağlıyor.

Denizbank, avantajlı faiz oranları eşliğinde 48 aya varan uzun taksit seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde internet üzerinden temin etmenize olanak sağlıyor. Sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranız ve cep telefonu numaranız ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlayan banka, 55 bin Türk Lirası’na kadar olan, dilediğiniz miktarlarda ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

İlgi çeken faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlayan Denizbank, üst limit olarak 55 bin Türk Lirası’nı belirlerken, alt limit olarak da bin Türk Lirası olarak bir belirleme yapmış durumda.

Evraksız, kefilsiz, imzasız bir şekilde internet üzerinden rahatlıkla kredi çekmenize olanak sağlayan Denizbank, nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın Denizbank şubesinden onaylanan kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

Denizbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Denizbank, kefilsiz ve belgesiz bir şekilde sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasından 10 bin Türk Lirası tutarında bir miktar için kredi başvurusu gerçekleştirmeniz halinde;

  • 12 ay vade seçeneği için aylık yüzde 1,65 oranında faiz uygulaması yapılırken, aylık eşit taksit tutarı 944 Türk Lirası’na,
  • 24 ay vade seçeneği için aylık yüzde 1,72 oranında faiz uygulaması yapılırken, aylık eşit taksit tutarı 533 Türk Lirası’na,
  • 36 ay vade seçeneği için aylık yüzde 1,78 oranında faiz uygulaması yapılırken, aylık eşit taksit tutarı 401 Türk Lirası’na,
  • 48 ay vade seçeneği için aylık yüzde 1,78 oranında faiz uygulaması yapılırken, aylık eşit taksit tutarı 335 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı, 18 Temmuz 2017 tarihi itibariyle GayrimenkulEks.com editörleri tarafından aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile gerçekleştirilmiştir.

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisi vasıtası ile bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilir, bankaların ilgili kredi başvurusu kanallarını kullanarak kredinizi rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.