Bankalar Her Bütçeye Özel Ödeme Planlarıyla Konut Kredisi TEB'de!

Her Bütçeye Özel Ödeme Planlarıyla Konut Kredisi TEB’de!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) düzenlediği konut kredisi ürünleri ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için gerekli nakit desteğini bütçenize özel ödeme planları ile birlikte sunuyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) düzenlediği konut kredisi ürünleri ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için gerekli nakit desteğini bütçenize özel ödeme planları ile birlikte sunuyor.

Türk Ekonomi Bankası, düzenlediği konut kredisi ürünleri sayesinde bütçeniz ve aylık gelir miktarınıza göre özel hazırlanmış ödeme planlarından tercih gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. 3 aydan 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan banka, ekonomik konut kredisi faiz oranları ile birlikte konut kredisi çekmenize olanak sağlıyor.

Türk Ekonomi Bankası TEB Konut Kredisi Başvurusu

Türk Ekonomi Bankası (TEB) aylık düzenli bir gelire sahip ve 18 yaşından büyük tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de yerleşik durumdaki yabancı uyruklu vatandaşlar için konut kredisi ürünü sunuyor. Yabancı uyruklu vatandaşlar için Türk kefil şartı sunan TEB, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kredi notunun ve gelir durumunun yeterli olması halinde ön kefil şartı sunmuyor.

Konut Kredisi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

Türk Ekonomi Bankası, yapacağınız konut kredisi başvurusu için yanınıza nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin aslı ve fotokopisinin bulunmasını önemsiyor. Aynı zamanda çalışma durumunuza göre hazırlanan maaş bordrosu, maaş cüzdanı gibi gelir belgenizin yanınızda bulunmasını önemseyen TEB, serbest meslek ya da işletme sahipleri için de son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesinin yanınızda bulunmasına özen gösteriyor. TEB, aynı zamanda satın alınacak konuta ait kat mülkiyeti ya da kat irtifakı tapusunun yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Türk Ekonomi Bankası Konut Kredisi Ürünleri

Türk Ekonomi Bankası, aylık gelir durumunuza göre;

 • Her şey dahil,
 • Al kirala,
 • Esnek kademeli,
 • Yüzde yüz,
 • Ana para ertelemeli,
 • Dönem ödemeli,
 • Kademeli artan,
 • Kademeli azalan,
 • İndirimli,
 • Ara ödemeli,
 • ve Molalı konut kredisi ürünleri sunuyor. Bu konut kredisi ürünlerinden bütçeniz ve ihtiyaç duyduğunuz nakit miktarı için en uygun olanını tercih ederek, hayalinizdeki evi satın alabilirsiniz.
TEB 100.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Türk Ekonomi Bankası’ndan avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte 100 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi temin etmeniz ve bu konut kredisi için de 120 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,23 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı bin 598 Türk Lirası’na, geri ödeme yapacağınız toplam miktar ise 191 bin 842 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 16 Eylül Cumartesi günü aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile GayrimenkulEks ziyaretçileri için özel hazırlanmıştır.

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/konut-kredisi-urunlerimiz/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip; bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi türleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

four × 1 =

5,321BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
180TakipçilerTakip Et
1,639TakipçilerTakip Et