Helenium Garden Konut Projesi

11.000 metrekarelik arsa üzerine inşa edilen Helenium Garden konut projesi, Başarır İnşaat tarafından inşa ediliyor. İstanbul’un sürekli olarak gelişim gösteren bölgelerinden biri olan Pendik Kurtköy mevkiinde Başarır İnşaat tarafından hayata geçirilen proje, 11 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşa ediliyor. Stüdyo daire, bir oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon […]

11.000 metrekarelik arsa üzerine inşa edilen Helenium Garden konut projesi, Başarır İnşaat tarafından inşa ediliyor.

İstanbul’un sürekli olarak gelişim gösteren bölgelerinden biri olan Pendik Kurtköy mevkiinde Başarır İnşaat tarafından hayata geçirilen proje, 11 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşa ediliyor. Stüdyo daire, bir oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon daire alternatifleri sunulan Helenium Garden Projesi’nde bahsi geçen dairelerin büyüklükleri 40 metrekare ile 152 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

‘Yeşile Yakışan Evler, Size Yakışan Bir Hayat’

‘Yeşile yakışan evler, size yakışan bir hayat’ mottosu ile 5 adet blok şeklinde tasarlanan bu proje, toplamda 312 adet konuttan meydana geliyor. Ayrıca 12 bin metrekarelik yemyeşil bir alana sahip olan bu projede dairelerin yanı sıra ticari birimlere de yer veriliyor.

Helenium Garden Konut Projesi Konut Özellikleri

Konut projeleri arasında sosyal donatıları ile dikkat çeken Helenium Garden Projesi’nde biri açık ve biri kapalı olmak üzere 2 adet yüzme havuzu, çocuklara özel oyun alanları, sporseverler için basketbol – voleybol sahaları, yürüyüş parkuru ve tenis kortunun yanı sıra spor salonları, stres atabilmeniz için hamam, sauna ve spa, sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz sosyal tesis, restoran ve cafe gibi birçok alan bulunuyor.

Öte yandan Helenium Garden tüm güvenlik sistemleri ile donatılarak konut sahiplerine güvenli bir yaşam alanı sunarken, sahip olduğu lokasyonu ile de avantaj sağlamaya devam ediyor. Gerek Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne, gerekse 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakikalık mesafe yer alması, yine Sabiha Gökçen Havaalanına yakınlığının yanı sıra birçok seçkin eğim kurumu, sağlık kuruluşu ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de Anadolu Yakası sakinlerini cezp ediyor.

İlgili:  Emlak Konut Kampanya Fiyatları

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.