KariyerHarmoni Gayrimenkul, Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak

Harmoni Gayrimenkul, Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak

Karadeniz bölgesinde çalışan Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Aş. personel alımına başladı.

Karadeniz bölgesinde çalışan Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Aş. personel alımına başladı.

Emlak sektöründe çalışan firma alanında eğitim sahibi ve nitelikli personel arıyor. Firma bünyesinde gayrimenkul değerlendirme uzmanı olarak görev yapacak kişiler arıyor. İş başvurusunda bulunacak kişilerin bu alanda tecrübe sahibi ve en az üniversite mezunu olmaları gerekiyor. Aldıkları eğitim kadar kişisel bazı özellikleri de taşımaları da gerekiyor şirket bünyesinde işe girmek isteyen adayların.

İşe Alınacak Kişilerde Aranan Eğitim Şartları

Harmoni Gayrimenkul bünyesinde, Gayrimenkul Değerlendirme uzmanı olarak görev yapacak olan kişilerin üniversitelerin 4 ya da 2 yılık okulların diplomalarına sahip olmaları gerekiyor. Alınan eğitimin ilgili okulların İnşaat mühendisliği, mimarlık, harita mühendisliği vb. bölümlerinden mezun olmaları gerekli olan şartlardan. İş başvurusunda bulunacak kişiler SPK lisansına sahip olmaları ve en az sektörde 2 yıl çalışmış olmaları öncelik sebebi. Uzman olarak görev yapacak kişilerin karşılıklı ilişki kurmada başarılı, nitelikli, ikna kabiliyeti yüksek kişiler olmaları öncelik sebebi. Bilgisayar konusunda yeterliliğe sahip adayların Amasya, Kastamonu, Rize ve Zonguldak çevresinde ikamet etmeleri gereklidir. Erkek adaylar için askerlik ile bağlantılarının olmamaları şartlar arasında.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İçin İş Şartları

Danışman olarak görev yapacak kişiler hafta içi görev alacak. Sabah 08:30 ile 18:30 arasında mesai yapacak olan kişiler duruma göre esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeli. Maaş artı yemek kartı verilecek. Uzman danışman olarak analiz yapma ve değerlendirme vb. görevleri yerine getirecekler.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilani/harmoni-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1749546
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

4 × 4 =

5,230BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
251TakipçilerTakip Et
1,493TakipçilerTakip Et