Harmoni Gayrimenkul Değerleme Denetmen Alımı Yapacak!

Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bankalara sunulan ekspertiz raporları için denetmen alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bankalara sunulan ekspertiz raporları için denetmen alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., bankalar sunulan ekspertiz raporlarında teknik kontrollerin gerçekleştirilmesi için personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Üniversitelerin harita mühendisliği, inşaat mühendisliği, şehir ve bölge planlama bölümlerinden mezun olan adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden firma, gayrimenkul değerleme sektörü içerisinde 5 yıllık tecrübe sahibi olunmasını önemsiyor.

Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., gayrimenkul değerleme uzmanlığı lisasına sahip olan adayların iş başvuru yapmasını talep ederken, adayların rapor kontrolü ve denetmeliği konusunda tecrübeli olmasını tercih ediyor. Değerleme uzmanlığı mesleğini kendisine meslek olarak seçmiş ve alanında kariyer hedefi olan personel adaylarının ön planda olacağını belirten firma, adayların gayrimenkul değerleme esaslarına ve etik kurallarına hakim olmasını önemsiyor.

İş başvurusu yapan adayların MS Office, İnvex ve banka sistemlerine hakim olmasını önemseyen Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., işe alacağı adayların dinamik olmasına, girişken olmasına ve zaman baskısı altında verimli çalışma yürütebilmesine önem veriyor. Adayların planlama, iş takibi ve zaman yönetimi konusunda güveni ve başarılı olmasına dikkat eden firma, denetmen kadrosunda çalışacak adayların ekip çalışmasına uyum göstermesine ve insan ilişkilerinde başarı sağlamasına önem veriyor.

İş başvurusu yapacak adaylardan erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmasına dikkat eden Harmoni Gayrimenkul Değerleme A.Ş., iş alım yapılacak adayların aynı şirkette uzun süreli çalışmayı prensip olarak benimsemesini önemsiyor.

İş İlanı Detayları

Harmoni Gayrimenkul Değerleme A.Ş., işe alım gerçekleştirilecek denetmenlerin bankalar, finans kuruluşları ve diğer kurum ve kuruluşlar için hazırlanan ekspertiz raporları için teknik kontrollerin yapılması ve onay verilmesi aşamasında görev alacak adaylar arasından alım gerçekleştirecek.

29 Ağustos 2017 tarihinde firma tarafından açılan bu iş ilanına 7 Ekim 2017 tarihine kadar hemen aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla başvuru yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/harmoni-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-denetmen-1850025

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından açılan iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.