Halkbank’tan Hızlı 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Kamu bankalarından biri olan Halkbank, küçük ihtiyaçlar için 15.000 T’ye kadar hızlı kredi kampanyası düzenledi. Hızlı kredi kampanyası nedir? SMS, bireysel internet şubesi, mobil bankacılık ve internet sitesinden kredi başvurusunda bulunmaktır. Kredi üst limiti 15.000 TL olup, onaylanan kredi anında hesaba transfer olup, kullanabilir konuma gelir. Detaylar için…

Halkbank azami 36 ay vade ve 15.000 TL’ye kadar hızlı kredi desteği vermektedir. Düşük faiz oranlarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak isteyen banka, aynı zamanda çeşitli başvuru kanalları da sunmaktadır. İsteyenler banka şubelerinden, isteyenler ise sms atarak, internet şubesinden, mobil bankacılık ya da internet sitesinden başvurularını tamamlayabilmektedir.

Halkbank Hızlı Kredi İmkanı!

Halkbank hızlı kredi kampanyası dahilinde en az 1.000 TL en fazla ise 15.000 TL kredi başvurusu yapılabilmektedir. Kredi politikaları çerçevesinde başvurular aynı gün içinde değerlendirilip, müşterilere bilgilendirme yapılmaktadır.

Kredi kullanımında kişiler otomatik ödeme talimatı vererek aylık kredi taksitlerini vadesiz hesaplarından otomatik olarak ödeyebilmektedirler. Aynı zamanda hayat sigortası da yaptırabilmektedirler.

Halkbank hızlı kredi imkanında yararlananlar istedikleri zaman banka şubelerine giderek ara ödeme ya da krediyi tamamen kapatma talebinde bulunabilirler. Kredi faiz oranları yüzde 2,99’dan başlamaktadır. Bankanın kredi faiz oranlarını kişiye özel değiştirme hakkı bulunmaktadır.

SMS ile hızlı kredi başvurusu yapmak isteyenlerin KREDI, T.C. kimlik numarayı, gelir bilgisini ve istedikleri kredi tutarını aralarında bir boşluk bırakarak yazmaları, 3452’ye mesaj atmaları gerekmektedir.

Örnek: KREDİ 12345678910 3000 10000 

Örnek ödeme planı için görseli inceleyebilirsiniz.

https://www.halkbank.com.tr/4572-hizli_kredi

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here