GayrimenkulEks

Sentez G.D., Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Yayınladı!

Sentez Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Değerleme Uzmanı alımları yapacağını açıkladı.

Sentez G.D., Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Yayınladı!

Sentez Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Değerleme Uzmanı alımları yapacağını açıkladı.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı yayınlayan Sentez, önceliğini İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden adaylara verecektir. Detaylar haberimizde…

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Detayları

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı başvurusu yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları istenmektedir. Bu bölümler ise şunlardır; Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama ile Mimarlık.

Gayrimenkul Değerleme alanında önceki dönemlerinde tecrübe edinmiş adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

SPK lisansının olması zorunlu olup, adayların Gayrimenkul Değerleme uzmanlığını kendi mesleği olarak seçmeleri istenmektedir.

Benzer Haber:  Platform Gayrimenkul, 100 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Gayrimenkul Değerleme esasları ve yasak mevzuatlara hakim olunması istenmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam imkanı sağlanacak olup, tüm adayların bağımsız ve tarafsız olarak piyasa ve çevre koşullarını analiz etmeleri, gayrimenkul değerleme raporu hazırlamada iyi olmaları istenmektedir. Öncelik İstanbul  Anadolu ve Avrupa yakasına ikamet eden kişilere verilecek olup, Bursa, Antalya, Konya, Tekirdağ, İzmir, Manisa, Kocaeli, Adana ve Ankara için de Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı yapılacaktır.

Bunların yanı sıra adayların aynı zamanda MS Office programlarını kullanabilmelerini, son derece hakim olmalarını isteyen Sentez Gayrimenkul Değerleme A.Ş., planlamada, iş takibinde, zaman yönetiminde iyi, girişken, ekip çalışmalarında başarılı, insan ilişki ve iletişimlerinin güçlü, aynı şirkette uzun dönemli çalışma planlarının olmasını istemektedir.

Açılan iş ilanına son başvuru tarihi ise 24 Aralık 2017 Pazar olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, şirket uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Sentez Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından 22 Kasım 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sentez-gayrimenkul-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1636934

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ