GayrimenkulEks

ABank Konut Kredisi Kampanyası! 60.000 TL Kredi!

Türkiye’deki özel bankacılık sektöründe faaliyetlerini yıllardır sürdüren ABank, müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

ABank Konut Kredisi Kampanyası! 60.000 TL Kredi!

Türkiye’deki özel bankacılık sektöründe faaliyetlerini yıllardır sürdüren ABank, müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında yanında olan, onların hayallerini gerçeğe dönüştüren, acil nakit ihtiyaçlarına finansman desteği veren ABank konut kredisi sunuyor. Düzenlenen krediye ilişkin faiz oranları, vade süresi ve başvuru ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

ABank Konut Kredisi Detayları

ABank konut kredisi 120 ay vadeli ödeme planları eşliğinde sunuluyor. Yani bireyler 120 aydan fazla vadelendirme yapamamaktadırlar.

Konut kredisi faiz oranları yüzde 1,22 ile yüzde 1,34 arasında değişiklik gösteriyor. Faiz oranları düzenlenen ödeme planlarının sürelerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. 3 ay ile 9 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,25 oranında faiz uygulanırken, 60 ile 84 ay arasındaki ödeme planlarında da yüzde 1,25 oranında faiz uygulanıyor.108 ile 114 ay arasında yüzde 1,33 oranında, 114-120 ay arasında ise yüzde 1,34 oranında faiz uygulanıyor.

Benzer Haber:  Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi! Kefilsiz, Anında Onaylı, 10 Yıl Vadeli

ABank konut kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılıyor. Banka şubesi haricinde internet sitesi, ATM ya da başka çeşitte başvuru kanalı bulunmuyor. Kredi başvurusunda nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini, ikametgah belgelerini ve satın alınacak eve ait tüm belgeleri getirmeleri gerekiyor.

60.000 TL Konut Kredisi

ABank konut kredisi kapsamında 120 ay vadeye kadar uzanan ödeme planı eşliğinde 60 bin Türk Lirası değerinde  konut finansmanı alan bireyler için aylık yüzde 1,34 oranında faiz uygulanmaktadır. Yüzde 1,34 faiz ile aylık kredi taksidi 1.008,07 TL, kredi sonundaki toplam ödeme tutarı ise 120.968,65 TL olmaktadır.

Müşterilerin kredi kullanımında hayat sigortası yapmaları zorunlu olup, bu ödeme kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca evin lokasyonu ve metrekaresine göre değişmek üzere ortalama 690 TL ekspertiz ücreti ve 500 TL ipotek tesis ücreti tahsil edilmektedir.

Faiz Oranları, 13 Kasım 2017 tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.abank.com.tr/bireysel/faiz-oranlari/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ