Güven Varlık Yönetimi, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak

Güven Varlık Yönetimi, gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için iş ilanı yayınladı. Varlık yönetim sektöründe önemli bir konuma sahip olan şirket, alanında tecrübeli uzman alımı gerçekleştirecek.

Güven Varlık Yönetimi, gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için iş ilanı yayınladı. Varlık yönetim sektöründe önemli bir konuma sahip olan şirket, alanında tecrübeli uzman alımı gerçekleştirecek.

Hem ulusal, hem de uluslarası düzeyde üstün bir başarı ile hizmet vermeye devam eden Güven Varlık Yönetimi, Fibabanka’ya da sahip olan Fiba Holding’in bir iştiraki olarak hizmet vermekte. 2005 yılından günümüze kadar geçen süreçte sahip olduğu konumda başarılı işlere imza atan Güven Varlık Yönetimi, boşta olan Gayrimenkul Değerleme Uzmanı kadrosu için uzman alımı gerçekleştirebileceği bir iş ilanı yayınladı.

İş İlanı Başvuru Şartları

Güven Varlık Yönetimi, iş başvurusu gerçekleştirecek adayların 4 yıl süreli fakültelerden mezun olmasına önem veriyor. Gayrimenkul değerleme sektöründe en az 3 ila 5 yıllık bir tecrübeye sahip olan adayları ön plana çıkartacak olan şirket, gayrimenkul değerleme uzmanlığı konusunda uzmanlaşmış ve mesleğini benimsemiş adaylar ile bir ekip kurmayı hedefliyor.

Güven Varlık Yönetimi, SPK lisansına sahip olan ya da lisans için çalışmalar yapan adayların başvurusunu beklerken aynı zamanda adayların gayrimenkul değerlemeye dair esasları ve etik kuralları kesin bir şekilde hakim olunmasını da arıyor. Microsoft Office programları konusunda tecrübe sahibi olan adaylar ile çalışmak isteyen firma, aynı zamanda adayların dinamik olmasına, girişken olmasına, zaman sınırlaması altında çalışma yürütebilme yeteneğine sahip olmasına ve ekip çalışması konusunda uyumlu ve başarılı olmasına da önem gösteriyor.

Seyahat konusunda herhangi bir engeli bulunmayan adayları ön plana çıkartacak olan firma, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına özen gösteriyor. Sabit bir şirkette uzun süreli çalışma alışkanlığı olan gayrimenkul değerleme uzmanları arasından tercih yapacak olan firma aynı zamanda ehliyet sahibi olma ve aktif olarak araç kullanabilme yeteneklerine de özen gösteriyor.

Siz de bu iş ilanına başvuru yaparak Güven Varlık Yönetim bünyesinde çalışmalarına devam etmek istiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret ederek iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/guven-varlik-yonetim-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1800377

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.