Gürsel Paşa Bozkurtlar Konut Projesi

Bozkurtlar İnşaat tarafından Adana’nın Seyhan ilçesinde hayata geçirilen Gürsel Paşa Bozkurtlar Projesi, yaklaşık olarak 4 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşa ediliyor.

Bozkurtlar İnşaat tarafından Adana’nın Seyhan ilçesinde hayata geçirilen Gürsel Paşa Bozkurtlar Projesi, yaklaşık olarak 4 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşa ediliyor.

Yalnızca 4 oda 1 salon daire tipine yer verilen Gürsel Paşa Bozkurlar konut projesinde toplamda 65 adet konuttan meydana geliyor. Bahsi geçen bu dairelerin büyüklükleri ise 235 metrekare olacak şekilde tasarlanıyor.

Konut projeleri kapsamında bölgenin en iddialı projelerinde biri olan Gürsel Paşa Bozkurtlar Projesi, potansiyel alıcılarına sunulan geniş daire alternatifleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Projede yer verilen tüm konutlar akıllı ev sistemleri ile donatılırken, her konut için özel olarak ankastre mutfak eşyaları, bulaşık makinesi ve ardiye alanına yer veriliyor. Ayrıca bunların yanı sıra her daireye özel 2 araçlık kapalı olarak yapılmış bir otopark alanı bulunuyor.

3 adet blok olacak şekilde tasarlanan bu projede ayrıca konut sahipleri için birçok sosyal aktivite alanına da yer veriliyor. Fitness salonu, yürüyüş parkurları, açık yüzme havuzu, sosyal tesis, çocuklara özel olarak yapılmış bir oyun parkı, voleybol sahası, tenis kortu, bahçe ve park bunlardan yalnızca bazıları…

İlgili:  Borkonut Center Projesi

Öte yandan bu proje ile tüm Adanalılara, konut güvenliği, kapalı devre video sistemleri, güvenlik kameraları, çelik kapı, akıllı ev sistemleri gibi tam donanımlı güvenlik sistemleri sayesinde güvenli ve huzur dolu bir yaşam imkanı sağlanıyor.

Sahip olduğu lokasyonu ile de konut sahibi olmak isteyenlere büyük avantaj sağlayan Gürsel Paşa Bozkurtlar, şehrin tam merkezinde ve en önemli noktalarına yakın bir mesafe olan Gürselpaşa mevkisinde yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.