Bankalar Günde 5 TL Taksitle 5.000 TL Bayram Kredisi Türkiye İş Bankası'ndan!

Günde 5 TL Taksitle 5.000 TL Bayram Kredisi Türkiye İş Bankası’ndan!
G

Türkiye İş Bankası 2 Ağustos 2017'de kurban bayramı için bayram kredisi kampanyası başlattı.

Türkiye İş Bankası 2 Ağustos 2017’de kurban bayramı için bayram kredisi kampanyası başlattı.

Bankanın sunduğu bayram kredisi kampanyası için son bitiş tarihi ise 6 Eylül 2017 Çarşamba günüdür.

Türkiye İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası Detayları

Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası sunan banka, avantajlı faiz oranları ile tüm müşterilerinin tatilde nakit sıkıntısı çekmemesini istiyor.

1.300’den fazla şube sayısı ile anında ihtiyaç kredisi imkanı da sağlayan Türkiye İş Bankası, 48 ay vadeli bayram kredisi sunuyor.

Başvurular hem bankanın internet sitesinden hem cep telefonu ile hem de şubelerden yapılabiliniyor. Cepten kredi başvurusu yapmak için aşağıda verdiklerimizi sırası ile telefonunuzun mesaj kısmına yazmanız ve 4402’ye sms atmanız gerekiyor.

Nakit, T.C. kimlik no, kredi tutarı, aylık gelir

Nakit kelimesinin büyük harflerle yazılması isteniyor. Her kelime arasında ise boşluk olması gerekiyor.

İnternet sitesinden kredi başvurusu yapmak için bankanın internet sitesine ve düzenlenen kampanyalara giriş yapmanız, sonrasındaki işlem adımlarını takip etmeniz gerekiyor.

Ayrıca bunlara ek olarak bankanın telefon şubesi aranarak ya da Türkiye İş Bankası ATM’leri aracılığı da gerçekleşebiliyor.

Şubelerden yapılan başvurularda ise bayram kredisine ilişkin istenilen belgelerin getirilmesi isteniyor. Başvurularda kefil istenmiyor.

Maksimum vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. Bayram kredisi faiz oranları ise vadelere, kredi tutarına ve kredi notuna göre değişiyor. Minimum faiz oranı yüzde 1,25, maksimum faiz oranı ise yüzde 1,29’dur. Kredi alırken sigorta yapılması talep ediliyor. Sigorta tutarları ise kişiden kişiye değişiklik gösteriyor.

Türkiye İş Bankası 5.000 TL Bayram Kredisi Ödeme Planı

Banka söz konusu kampanya çerçevesinde günlük ödeme imkanı sağlıyor. Bireyler günlü olarak kredi ödemelerini gerçekleştirebiliyor. 5.000 TL üzerinden örnek hesaplaması yapan banka yüzde 1,29 faiz uygulamıştır.

48 ay vadeli 5.000 TL bayram kredisi için yüzde 1,29 faiz uygulandığı zaman günlük taksit 4,98 TL oluyor. Vade süresi 1461 gün olarak hesaplanmıştır. Tahsis ücreti ise 25 TL oluyor.  Tahsis ücreti dosya masrafları için talep ediliyor ve sadece bir kez alınıyor.

Bu kredide yer alan hesaplama, 21 Ağustos 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla gerçekleştirilmiştir.

http://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=geleneksel-bayram-kredisi&IdCampaign=MTMyNg==-ISB

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,471BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,241TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,787TakipçilerTakip Et