Günde 3 TL Ödemeler ile Odeabank’tan Anında İhtiyaç Kredisi!

Ülkemizde çoğu şehirde şubeleri ve ATM'leri bulunan ve kendini süreli yenileyerek büyüten, şube ağı gün geçtikçe artan Odeabank, müşterilerini düşünüyor, onların yanında oluyor, onların ihtiyaçlarına yönelik kredi kampanyaları düzenliyor.

Günde 3 TL Ödemeler ile Odeabank'tan Anında İhtiyaç Kredisi!

Ülkemizde çoğu şehirde şubeleri ve ATM’leri bulunan ve kendini süreli yenileyerek büyüten, şube ağı gün geçtikçe artan Odeabank, müşterilerini düşünüyor, onların yanında oluyor, onların ihtiyaçlarına yönelik kredi kampanyaları düzenliyor.

Odeabank, kredi imkanından faydalanan herkesin bütçelerine en uygun kredi ödeme planları ve uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlayıp yüzde 1,79’a kadar çeşitli oranlarda artarak değişiyor. Odeabank uyguladığı faiz oranları müşterilerinin kredi notlarına göre farklılık gösteriyor. Kişi önceki dönemlerinde ne kadar düzenli, aksatmadan, eksiksiz ödemeler yapmışsa kredi notu o kadar yüksek oluyor ve bu doğrultuda uygulanan faiz oranları düşüyor.

Banka günde 3 TL’den başlayan ihtiyaç kredisi taksit imkanları ile 48 aya varan ödeme seçeneği imkanları sağlıyor.

Anında Başvuru İmkanı

Ayrıca anında ihtiyaç kredisi imkanı da sunuluyor. Bireyler başvurularını banka şubelerini ziyarette bulunmadan, evlerinden, iş yerlerinden yapabiliyorlar. Bunun için cep telefonu ya da internetin olması yeterli oluyor. Cep telefonu ile yapılan anında ihtiyaç kredisi başvurusunda kişilerin NAKIT ve T.C. kimlik numaralarını mesaj yerinde birer boşluk bırakarak yazmaları ve sonrasında Odeabank’ın 8444 numarasına göndermeleri gerekiyor. Ya da bankanın internet sitesinden de anında yapılabiliniyor. Banka yapılan başvuruları değerlendiriyor, inceliyor, ön onay veriyor ya da vermiyor. Ön onay verildiğinde kişilerin banka şubelerine nüfus cüzdanlarını alarak gitmeleri gerekiyor. Sonrasında ise son evraklar ve imzalama işlemleri tamamlanıyor.

Çeşitli Başvuru Kanalları

Odeabank anında başvuru imkanının yanında farklı kanallardan ihtiyaç kredisi ödemeleri için de imkan sağlıyor. Odeabank internet şubesi, mobil şubesi, Odeabank ATM, Odeabank İletişim Merkezinin yanı sıra bireyler isterlerse EFT ya da havale ile de ödemelerini yapabiliyor. Bunun yanında Akbank ATM’lerinden de kredi ödemeleri yapılabildiği gibi PTT şubelerinde de yapılabiliniyor. Ancak PTT ve Akbank’tan yapılan ödemelerde kişilerin T.C. kimlik numaraları ile beraber kredi hesaplarına ait olan IBAN no bilgilerinin olması gerekiyor.

Bu ödeme planı, 23 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile GayrimenkulEks editörleri tarafından oluşturulmuştur.

https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/krediler/Ihtiyac-Kredisi/Sayfalar/Nakit-Hazir.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisi konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.