Bankalar Günde 10 TL Taksitle 10.000 TL Bayram Kredisi Yapı Kredi'den!

Günde 10 TL Taksitle 10.000 TL Bayram Kredisi Yapı Kredi’den!
G

Bankalar zaman zaman kredi kampanyaları düzenlerler. Bu dönemlerden biri de bayramlardır. Vatandaşların rahat bir bayram geçirmeleri, tatil yapmak isteyenlerin cebimde ne kadar kalmış diye düşünmemeleri için bayram kredisi kampanyaları düzenlerler.

Bankalar zaman zaman kredi kampanyaları düzenlerler. Bu dönemlerden biri de bayramlardır. Vatandaşların rahat bir bayram geçirmeleri, tatil yapmak isteyenlerin cebimde ne kadar kalmış diye düşünmemeleri için bayram kredisi kampanyaları düzenlerler.

Bu bankalardan biri de Yapı Kredi Bankası’dır. Yapı Kredi, Kurban Bayramı için uzun vadeli bayram kredisi kampanyası düzenledi.

48 ay vadeli bayram kredisi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi, uygun faiz oranları ve anında kredi başvurusu ile tüm kolaylıkları sağlıyor.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

5 farklı yöntem vardır.

  • İnternet Sitesinden Kredi: Yapı Kredi Bankası internet sitesine giriş yapıp anında bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
  • SMS ile Kredi: Cep telefonunuzun mesaj kısmında birer boşluk bırakarak sırası ile almak istediğiniz kredi türünü, T.C. kimlik numaranızı ve aylık kazancınızı yazmalınız. Sonrasında ise 4411’e mesaj atmalısınız. Örnek olarak; Bireysel 09876543210 2000
  • Telefon Bankacılığı ile Kredi: Yapı Kredi Bankası’nın telefon bankacılığını arayabilirsiniz. Numara: 444 0 444
  • ATM’den Kredi: Yine bankanın ATM’lerine gidebilir ve gerekli işlem adımlarını takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Banka Şubesinden Kredi: Bunun için banka şubesine gitmeniz gerekir. Şube ziyaretinde bayram kredisinde istenilen belgeler hakkında bilgi sahibi olmalı ve eksiksiz getirmelisiniz. Nedir bu belgeler? Bireysel kredi başvurusu olduğu için gelir dokümanınız, nüfus cüzdanınız ve bankanın sizden ek talepte bulunabileceği diğer belgelerdir.

Yapı Kredi Bankası Bayram Kredisi Şartları Nelerdir?

  • Yalnızca 10.000 TL İhtiyaç Kredisi verilmektedir. 10.000 TL ve üzerinde finansman verilmemektedir. Bu tutardan fazla kredi almak için bankanın diğer kampanyalarını incelemelisiniz. Ya da internet sitemizde yer alan KREDİ kategorisinden güncel banka krediler ve faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.
  • Azami vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir.
  • Bayram Kredisi faiz oranları yüzde 1,33’tür. Faiz oranları değişmemektedir.
  • Kredi kampanyası yalnızca 31 Ağustos tarihine kadar başvuru yapacak bireyler için geçerlidir.

48 Ay Vadeli 10.000 TL Bayram Kredisi Ödeme Planı Detayları

48 aya kadar uzanan ödeme imkanları ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi yani bayram kredisi almak için yukarıda belirttiğimiz başvuru yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz.  Krediniz onaylandığı zaman size özel ödeme planları düzenlenir ve yüzde 1,33 faiz oranı uygulanır.

10.000 kredi için aylık taksit tutarlarınız 299,80 TL olur. Aylık taksitler daha da detaylandırıldığı zaman günlük 10 TL ödemelere tekabül etmektedir. Banka bayrama özel kredi kapsamında ödemelerinizi günlük günlük yapmanıza da imkan vermektedir.

Yani günde 10 TL ödemeler ile 10.000 TL finansman temin edebilirsiniz. Dosya masrafları için kredi tutarının binde beşi kadar ücret tahsil edilir ve bu ücret 50 TL’ye tekabül eder.

Bu ödeme planı, 17 Ağustos 2017  tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/bayram-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,483BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,302TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,801TakipçilerTakip Et