Gökçadır Boutique Konut Projesi

Gökçadır İnşaat tarafından Bursa’nın Nilüfer İlçesi 23 Nisan Mahallesi’nde hayata geçirilen Gökçadır Boutique Projesi, yaklaşık olarak bin 645 metrekarelik bir proje alanı üzerinde inşa ediliyor.

Gökçadır İnşaat tarafından Bursa’nın Nilüfer İlçesi 23 Nisan Mahallesi’nde hayata geçirilen Gökçadır Boutique Projesi, yaklaşık olarak bin 645 metrekarelik bir proje alanı üzerinde inşa ediliyor. 11 katlı butik olmak üzere tek blok halinde yükselen proje, toplamda 30 adet konuttan meydana geliyor.

Gökçadır İnşaat’ın imzasına sahip olan bu projedeki konutların tipleri 2 oda bir salon, 3 oda bir salon giriş kat dubleks ve çatı katı dubleks olarak alıcılarına sunulurken, söz konusu olan bu dairelerin metrekareleri ise net olarak 97 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Konut Projesine Ait Özellikler

İsmini de almış olduğu butik konsepti ile tasarlanmış olan bu proje akıllı ev sistemleri ile donatılarak daire içlerinde ve binanın cephesinde kullanılan malzemelerin tasarım olmasına özen gösteriliyor. Dairelerin ferah bir alana sahip olması düşünülerek tavan yüksekliği 2.80 cm olarak tasarlanırken, pencereler yere yakın yapılarak konut sahiplerine güneşin keyfini çıkarabilmek imkanı sağlanıyor.

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde prestij sahibi konut projeleri arasında yer alan bu Gökçadır Boutique Konut Projesi’nde, konut sahiplerinin en büyük ihtiyacı olan balkon ihtiyacını karşılayabilmek adına her bir daireye, mutfak ve salona açılan ve 20 metrekarelik alana sahip bir balkon yapılıyor.

Zemin etüdü, yapı denetimi, deprem ve yangın denetimine uygun olarak yapılmasıyla tüm teknik onayları almış olan proje, Bursalılara standartların üzerinde butik bir yaşam alanı sunuyor.

Ayrıca proje, sahip olduğu kapalı devre güvenlik sistemleri ve 24 saat özel güvenlik imkânıyla konut sahiplerine huzurlu ve güvenli bir hayat sürdürebilme imkânı sağlıyor.

Gökçadır Boutique Projesi sahip olduğu lokasyonu ile de konut sahiplerine avantaj sağlarken, Dörtçelik Çocuk Hastanesi, Yenidoğan Yoğum Bakım Ünitesi, Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Özel Nilüfer İlk Bursa Rehabilitasyon Merkezi, Özel Pedmer Tıp Merkezi, Nilüfer Verem Savaş Dispanseri, Estesik İnternational Korupark  ve Fresenius – Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi gibi sağlık kuruluşlarına yakın mesafede yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.