Giydirilmiş Fiyatlara Halk Kanmıyor!

Özyurtlar Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı olan Tamer Özyurt bir açıklama yaparak, yeni yatırımlar, yeni projeler, yeni ortaklar ve yeni kurulan holding hakkında bilgiler paylaştı. Ayrıca açıklamalarında Meydan Ardıçlı ve Ödül İstanbul gibi projelerinin yanında yeni ortaklarından da bahsetti.

Özyurtlar Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt bir açıklama yaparak, yeni yatırımlar, yeni projeler, yeni ortaklar ve yeni kurulan holding hakkında bilgiler paylaştı. Ayrıca açıklamalarında Meydan Ardıçlı ve Ödül İstanbul gibi projelerinin yanında yeni ortaklarından da bahsetti.

Geçtiğimiz günlerde emlak editörleri için düzenlenmiş olan basın toplantısında açıklamalarda bulunan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurtlar, sektör ve yapılacak olan yeni yatırımlar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Özyurtlar açıklamalarında, 2017 yılında yapılacak olan satışların yüzde 50’sini yabancı yatırımcılara yapmayı hedeflediklerini, devam etmekte olan ve yapılacak olan projelerin yatırımlarının toplamda 650 milyon dolar olduğunu ve bunun 250 milyon dolarının yalnızca Ödül İstanbul projesine ait olduğunu açıkladı.

Esenyurt civarında hayata geçirmiş olduğu projelerle adından bir hayli söz ettiren Özyurtlar Holding’in başkanı Tamer Özyurtlar ayrıca açıklamalarında, şirketin ayaklarının yere en sağlam bastığı dönemde olduklarından ve son 2 yıldır da holding olma düşüncelerinin var olduğundan bahsetti. Katar ve Suudi Arabistan uyruklu yabancı yatırımcılar tarafından projelere talep olduğundan ve şuan da onlar ile görüşmeler yapıldığından da bahsetti.

Büyük ölçüde körfez yatırımcılarına satış yapan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, körfez yatırımcılarının Türkiye’yi kendilerine örnek aldıklarını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sempati ve destekleri sayesinde de Türkiye’ye yatırım yaptıklarını da açıklamalarına ekledi. Ayrıca körfezlerde acente sayılarını arttırdıklarını ve bu sayede de ciddi yatırımlar yaptıklarını, hatta bu yatırımların sonuçlarını referandum sonrasında almaya başladıklarını da açıkladı.

Tamer Özyurtlar konuşmalarında halkın konut hakkında bilinçlenmeye başladığına da değinerek, konut alıcılarının artık giydirilmiş fiyatlara kanmadıklarını, önceki yıl yaptıkları bu kampanyayla konut satışları gerçekleştirdiklerini ancak diğer firmalarından bu kampanyayı yapmasıyla halkın gözünün açıldığını ve bu konuda bilinçlenmeye başladığını da belirtti.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

16 − 10 =