Gayrimenkul Sektöründe Yenilikler! ABD ile Türkiye Arasında İşbirlik!

Gayrimenkul Sektöründe Yenilikler! ABD ile Türkiye Arasında İşbirlik!

LEAD Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur ile Coldwell Banker Ant CEO’su Ergün Yenen gayrimenkul sektörüne dair çalışmalara başladılar.

LEAD Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur ile Coldwell Banker Ant CEO’su Ergün Yenen gayrimenkul sektörüne dair çalışmalara başladılar.

Emel Onur ile Ergün Yenen gayrimenkul sektörü kapsamında Türkiye ile Amerika arasındaki emlek işbirliğini daha da artırmak, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bir araya geldiler. Onur ve Yenen, Türkiye ve Amerika’da bulunan Türk Emlakçıları ortak bir yerde buluşturmak için çalışmalara başladılar.

Gayrimenkul Sektöründe Yenilikler! ABD ile Türkiye Arasında İş Birlik!

Amerika ile Türkiye arasındaki emlak işbirliğini artırma kapsamında 2 Ağustos 2017 günü pek çok emlakçının katılım göstermesi ile birlikte toplantı yapıldı.

Toplantıda açılış konuşması yapan Emel Onur, Amerika’da çok uzun dönemdir Emlak Danışmanlığı yaptığını, gayrimenkul sektöründe Türkiye ile Amerika’daki çalışanların güçlerinin bir araya getireceklerini,  yapılacak olan iş birliği sayesinde sinerjik hizmet vermeyi hedeflediklerini, buna ek olarak da Türkiye ekonomisine katkı sağlamak istediklerini söyledi.

Emel Onur: Türk Yatırımcıların Doğru Karar Vermesini İstiyoruz

Türk vatandaşların Amerika’nın çok sayıda eyaletinden gayrimenkul satın aldıklarını söyleyen Emel Onur, kendi hedeflerinin gerçekleşen bu satış işlemlerinin Türk emlakçılar tarafından yapılması olduğunu söyledi. Eğer böyle olursa hem Türkiye ekonomisine güzel dönüşleri olacağını hem de Türk yatırımcılara kendileri için en doğru ve en karlı yatırımları tercih etmelerinde yardımcı olabileceklerini söyledi. Sonrasında ise herkese teşekkürlerini ileterek konuşmasını sonlandırdı.

İlgili:  Emlak Konut Daire Fiyatları

Ergün Yenen: Vergi, Göçmenlik Şartı ve Yatırımlara Destek Olmak İstiyoruz

Emel Onur sonrasında konuşma yapan Ergün Yenen, Coldwell’in gayrimenkul sektöründe eksiksiz hizmet verdiklerini, Türkiye’deki istekler doğrultusunda yola koyulduklarını, bu sayede de çok başarılı kişilerle bir arada bulunduğunu ve önemli iş birliklerine adım attıklarını söyledi. Türkiye ve KKTC’de toplamda 128’den fazla CB ofislerinin olduğunu söyleyen Yenen, toplamdaki 1350 emlak danışmanı ile söz konusu iş birliğine katkı sağlamak istediklerini söyledi. Asıl hedeflerinin talep sahibi olan kişilerin vergi, göçmenlik şartları ve yatırım kriterleri ve benzeri gibi ihtiyaçlarına yardım etmek olduğunu söyleyen Yenen, tüm ekipce destek olunacağını söyledi.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.