Fibabanka’dan 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Türkiye'nin köklü bankaları arasında yer alan Fibabanka konut kredisi ile 120 aya varan vade seçenekleri ve ekonomik faiz oranları sunuyor.

Türkiye’nin köklü bankaları arasında yer alan Fibabanka, 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde konut kredisi sağlayarak hayalinizdeki eve sahip olmanıza olanak sağlıyor.

10 yıla kadar uzun bir vade alternatifi sunan Fibabanka, sektöre yaşanabilecek faiz değişikliklerinden etkilenmeden sabit taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. 120 ay vade seçeneği eşliğinde hayalini kurduğunuz evin sahibi olabilir, eşit ve sabit taksitler ile ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kredi süreci boyunca sabit faiz uygulaması yapan Fibabanka, konut kredisini Türk Lirası cinsinden sunuyor. Bireysel olarak konut kredisi kullanılması halinde BSMV ve KDDF tutarlarını muaf tutan Fibabanka, bütçenize uygun en ekonomik ödeme planını oluşturmanıza yardımcı oluyor. Teminat olarak konut ipoteği alan Fibabanka, ön kefil şartı aramayarak hayalinizdeki konuta bir adım daha yakın olmanıza yardımcı oluyor.

Fibabanka Konut Kredisi Başvurusu

Fibabanka’dan konut kredisi başvurusunda bulunmak için yanınızda bulunması gereken belgelerin başında T. C. kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanınızın fotokopisi, satın alacağınız daireye ait tapu fotokopisi bulunması gerekiyor.

Eğer bordrolu bir çalışan iseniz, maaşınızın son ayına ait maaş bordrosunun yanınızda bulunması Fibabanka’nın talepleri arasında. Herhangi bir firmaya ortaklığınızın bulunması halinde ise son 3 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablonuzun, ticari sicil gazetesine verilen ilanın fotokopisi, vergi levhasının fotokopisi, son döneme ait olan mizan ve vergi tahsilat makbuzunuzun yanınızda bulunması gerekiyor.

Fibabanka Konut Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Planı

Fibabanka, iki farklı konut kredisi kampanyası sunuyor. Bu kampanyalardan bir tanesi “Güzel Evim Konut Kredisi” diğeri ise “Standart Konut Kredisi

  • Güzel Evim Konut Kredisi Faiz Oranları ve Maliyet Bilgileri

Fibabanka’dan Güzel Evim Konut Kredisi talep etmeniz halinde 1 ila 60 ay arasındaki vade tercihleriniz için 500 bin Türk Lirası’na kadar aylık yüzde 0,95 oranında faiz uygulayan banka, 500 bin Türk Lirası ile 750 bin Türk Lirası tutarındaki kredi taleplerinizde aylık yüzde 0,99 oranında faiz uygulaması yapıyor. Fibabanka’nın talep ettiği kredi tahsis ücreti ise ekspertiz değerinin yüzde 0,5’ine tekabül ediyor.

  • Standart Konut Kredisi Faiz Oranları ve Maliyet Bilgileri

Standart konut kredisi talep etmeniz halinde Fibabanka 1 ila 60 ay arasındaki vade seçeneklerine ekspertiz değerine bağlı olmaksızın aylık yüzde 1,19 oranında faiz uygulaması yapar iken 60 ila 120 ay arasındaki vade seçeneklerinizde aylık yüzde 1,29 oranında faiz uygulaması yapıyor. Bankanın talep ettiği kredi tahsis ücreti ise ekspertiz değerinin yüzde 0,5’ine tekabül ediyor.

Siz de konut kredi başvurunuzu size en yakın Fibabank şubesine giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi, aynı zamanda internet sitemizde yer alan KREDİLER kategorisine göz atarak bütçenize uygun, ekonomik konut kredilerine göz atabilirsiniz.

 

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.