Faizsiz Konut Kredisi Kampanyası Büyüyor

Emlak Konut GYO tarafından ilki 15 Temmuz süreci sonrasında gerçekleştirilen faiz indirimi kampanyası 1 Şubat itibariyle ikinci defa gerçekleştiriliyor. Kampanyaya özel sektörden gelen destek de büyüyor.

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) üyelerinin katılım gösterdiği kampanyaya, bir çok gayrimenkul şirketi de katılım gösterince konut sektöründe resmen bir seferberlik başlamış oldu.

İşte kampanyaya katılım gösteren özel sektör firmaları ve vade oranları:

1Rönesans Gayrimenkul Yatırım

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Piazza Projesi

Rönesans Gayrimenkul Yatırım‘ın da destek verdiği 20 yıl vade ve düşük faizli konut kredisi kampanyası kapsamında, İstanbul’un Maltepe ilçesinde hayata geçirilen Piazza projesi 0,79’dan başlayan faiz oranları ile birlikte satışa sunuldu. 2018’de teslim edilmesi beklenilen Piazza projesinde konutlar 451 bin Türk Lirası’ndan başlıyor. Rönesans, kampanya kapsamında yüzde 5 oranında peşinat ve 60 ay vadede herhangi bir fark talep etmez iken, 120 ay vade seçiminde yüzde 0,45 oranında faiz, 240 ay vade seçiminde ise 0,79 oranında faiz oranları ile konut sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

2Sinpaş

Sinpaş – Sinpaş Palasa Projesi

Sinpaş, 12 farklı projesi ile kampanyaya destek veriyor. Sinpaş parafından düzenlenen kampanyaya dahil olan projeler ise; Sinpaş Palas, Queen Central Park, Aydos Country, EgeYakası, Altınoran, Marina Ankara, Ege Vadisi, Liva, Köyceğiz, İncek Dünyası, Aquacity Denizli ve Bursa Modern projeleri. Kampanya kapsamında 120 ay vade seçeneğini seçen müşterilerine Rönesans gibi yüzde 0,45 oranında faiz talebi sunan Sinpaş, 240 ay vade seçimlerinde ise aylık yüzde 0,82’den başlayan faiz oranları ile konut sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Sinpaş, konut kredisinin dışında 60 ya da 100 ay taksit ile, Sinpaş bünyesinde ödeme seçeneği de sunuyor.

3Polat Holding

Polat Holding, Piyalepaşa İstanbul Projesi

Polat Holding, Beyeoğlu semtinde hayata geçirdiği “Piyalepaşa İstanbul” projesini de kampanya dahiline alıyor. Yüzde 20’lik kısmını peşin talep eden Polat Holding, 240 ay vade ve aylık yüzde 0,83 faiz oranının yanı sıra, yüzde 35’lik kısmın peşin ödenmesi halinde 60 ay vadeye faizsiz kredi olanağı tanıyor.

4Bakyapı

Bak Yapı – Prestij Optimum Projesi

Bakyapı, İstanbul, Bursa, Konya gibi şehirlerde seri olarak geliştirdiği “Prestij” konutları için 20 yıla kadar vade seçeneği sunuyor. Bursa Prestij Elit, Bursa Prestij Optimum, İstanbul Prestij Park ve Konya Prestij Park projelerini kampanya dahiline alan Bakyapı, 120 ay vade seçeneğini tercih edenlere aylık yüzde 0,59’luk faiz oranı, 240 ay vade seçeneğini tercih edenlere ise aylık 0,79’luk faiz oranı ile konut sahibi olma imkanı sağıyor.

5İhlas Yapı

İhlas Yapı Bizim Evler 7 Projesi

İhlas Yapı, “Bizim Evler” adını verdiği projesini kampanya dahiline katarak, 240 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Projenin 6. etabındaki daireler hemen teslim edilerek sahiplerine ulaşırken, 7. etap için teslim tarihi ise 2017’nin Ağustos ayı. İhlas yapı, kampanya dahilinde yüzde 5 peşinat ile; 60, 120 ya da 240 ay vade seçenekleri sunarak, konut sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

6Fuzul Yapı

Fuzul Yapı Olimpia Projesi

Fuzul Yapı, 2 farklı projesi ile kampanyaya dahil oluyor. Yüzde 5 peşinat ve 240 aya varan vade seçenekleri eşliğinde Olimpa Park ve Vadiyaka projelerinin satışını gerçekleştiren Fuzul Yapı, uygun faiz koşulları ile konut sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

7Ant Yapı

Ant Yapı, Anthill Residence Projesi

Ant Yapı, 3 farklı projesi ile kampanyaya dahil olarak, 240 ay vade seçeneği ile konut sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Anthill Residence, Antteras ve Antasya Residence projelerini, ekspertiz tutarının yüzde 20’si kadar peşinat ile sahiplerine kavuşturan Ant Yapı, 60 ay vade seçeneğinde faiz talep etmezken, 240 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 0,79 oranında faiz ile konut kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

8Babacan Holding

Babacan Holding Babacan Premium Projesi

Babacan Holding, asgari ücret tutarında taksit ile konut sahibi olabileceğiniz 3 farklı projesini kampanya dahiline alıyor. Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerini kampanya dahiline alan firma, kira öder gibi daire sahibi olmanıza olanak sağlıyor. 240 aya kadar vade seçeneği sunan firma, aylık yüzde 0,79’dan başlayan faiz oranları ile birlikte kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

 

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.