Dekorasyon FikirleriEviniz İçin Otantik Sehpa Modelleri

Eviniz İçin Otantik Sehpa Modelleri

Evinizin dekorunu havasını bir anda değiştirecek olan otantik eşyaları satın alabileceğiniz gibi evde de yapabilmeniz mümkün.

Ev dekorasyonunu yaratıcı fikirlerle otantik hale getirmek isteyenlerin ve eski dönemleri günümüze taşımaya yönelik dekorasyonların başında oturma grubunuza uyum sağlayacak sehpalar gelir. Evinizin dekorunu havasını bir anda değiştirecek olan otantik eşyaları satın alabileceğiniz gibi evde de yapabilmeniz mümkün.

Otantik Sehpa Nasıl Yapılır?

Yük taşıma araçları olan ahşap paletler sadece yük taşımak için değil sehpa yapımı içinde kullanılabilir. Güzel bir boyayla veya cila ile evinizin orta sehpasını ahşap paletleri kullanarak şekillendirebilirsiniz. Hem farklı hem ayrıcalıkla bir orta sehpaya böylelikle sahip olabilirsiniz. Yüksek bir orta sehpaya sahip olmak istiyorsanız paletleri üst üste monteleyerek, üzerine cam koyarak otantik ve yüksek bir sehpaya sahip olabilirsiniz. Zevklerinize göre boyayıp tasarlayabileceğiniz bu paletlerle otantik bir sehpaya sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde meyve kasalarından da daha küçük bir sehpaya sahip olabilirsiniz.

Otantik Sehpanın Ortalama Fiyatları Nedir?

Eğer bir otantik sehpa yapmak değil de satın almak istiyorsanız internette veya ev eşyaları, mobilya satan yerlerde bulabilirsiniz. Tarzınızı ve renklerinizi rahatlıkla bulabileceğiniz birçok internet sitesi vardır. Ve ortalama fiyatları boyutlarına şekillerine göre değişir.100 ile 200 TL arasında hem uygun fiyatlı hem de tarzınıza uygun ahşap veya otantik sehpalara sahip olabilirsiniz.

Otantik Sehpa Kullanım Alanları

Otantik sehpaları oturma odanızda veya bahçenizde kullanabilirsiniz. Bahçenizde özellikle kendi yaptığınız sehpalar kullanışlı olabilir. Ya da salonunuzdaki havayı otantikleştirmek için orta sehpa kullanabilirsiniz. Ahşap sehpalar evinizin havasını değiştireceği gibi tarzınızı da yansıtacaktır.

 

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com/
Orhan Babaeski - Gündem, Emlak ve Teknoloji kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

11 − 3 =

5,220BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
253TakipçilerTakip Et
1,481TakipçilerTakip Et