Eviniz İçin Otantik Sehpa Modelleri

Evinizin dekorunu havasını bir anda değiştirecek olan otantik eşyaları satın alabileceğiniz gibi evde de yapabilmeniz mümkün.

Eviniz İçin Otantik Sehpa Modelleri

Ev dekorasyonunu yaratıcı fikirlerle otantik hale getirmek isteyenlerin ve eski dönemleri günümüze taşımaya yönelik dekorasyonların başında oturma grubunuza uyum sağlayacak sehpalar gelir. Evinizin dekorunu havasını bir anda değiştirecek olan otantik eşyaları satın alabileceğiniz gibi evde de yapabilmeniz mümkün.

Otantik Sehpa Nasıl Yapılır?

Yük taşıma araçları olan ahşap paletler sadece yük taşımak için değil sehpa yapımı içinde kullanılabilir. Güzel bir boyayla veya cila ile evinizin orta sehpasını ahşap paletleri kullanarak şekillendirebilirsiniz. Hem farklı hem ayrıcalıkla bir orta sehpaya böylelikle sahip olabilirsiniz. Yüksek bir orta sehpaya sahip olmak istiyorsanız paletleri üst üste monteleyerek, üzerine cam koyarak otantik ve yüksek bir sehpaya sahip olabilirsiniz. Zevklerinize göre boyayıp tasarlayabileceğiniz bu paletlerle otantik bir sehpaya sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde meyve kasalarından da daha küçük bir sehpaya sahip olabilirsiniz.

Otantik Sehpanın Ortalama Fiyatları Nedir?

Eğer bir otantik sehpa yapmak değil de satın almak istiyorsanız internette veya ev eşyaları, mobilya satan yerlerde bulabilirsiniz. Tarzınızı ve renklerinizi rahatlıkla bulabileceğiniz birçok internet sitesi vardır. Ve ortalama fiyatları boyutlarına şekillerine göre değişir.100 ile 200 TL arasında hem uygun fiyatlı hem de tarzınıza uygun ahşap veya otantik sehpalara sahip olabilirsiniz.

Otantik Sehpa Kullanım Alanları

Otantik sehpaları oturma odanızda veya bahçenizde kullanabilirsiniz. Bahçenizde özellikle kendi yaptığınız sehpalar kullanışlı olabilir. Ya da salonunuzdaki havayı otantikleştirmek için orta sehpa kullanabilirsiniz. Ahşap sehpalar evinizin havasını değiştireceği gibi tarzınızı da yansıtacaktır.

 

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.