Eva Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Kadrosu İçin Personel Alımı Yapacak!

Merkezi İstanbul'da bulunan Eva Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi, Konya ve Kocaeli bölgelerinde çalışacak gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacak.

Merkezi İstanbul’da bulunan Eva Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi, Konya ve Kocaeli bölgelerinde çalışacak gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacak.

Yaklaşık 8 yıldır SPK ve BDDK Lisansına sahip olarak hizmet veren Eva Gayrimenkul Değerleme, Konya ve Kocaeli bölgelerinde çalışacak gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Kadrosu İçin Gerekli Şartlar

SPK tarafından düzenlenen gayrimenkul değerleme uzmanı lisansına sahip olan adayların iş başvurusu gerçekleştirebileceği kadro için Eva Gayrimenkul Değerleme firması Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Harita Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun olan adayları ön plana çıkartıyor. Değerleme sektöründe en az 1 yıl aktif tecrübesi bulunan adayların başvuru gerçekleştirebileceği personel alımı için, seyahat engeli bulunmayan ve sahada aktif bir çalışma yürütebilecek adaylar arasından tercih gerçekleştirilecek.

Bahsi geçen personel kadrosu için Microsoft Office uygulamalarına ve programlarına hakim olan adaylar arasından tercih gerçekleştirecek olan Eva Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi, işe alacağını uzmanların dikkatli olmalarına, girişken olmalarına, hırslı ve analitik düşünce yeteneğine sahip olmalarına özen gösteriyor. Hem yazımda, hem de anlatımda bireysel ifade yeteneğini geliştirmiş adayların başvuru gerçekleştirmesini talep eden Eva Gayrimenkul Değerleme, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmasına özen gösteriyor.

Eva Gayrimenkul, iş ilanına başvuru yapan adayların B sınıfı ehliyete sahip olmalarına ve aktif bir şekilde araç kullanmalarına özen gösteriyor. Esnek çalışma saatlerine adapte gösterebilecek adaylar arasından tercih gerçekleştirecek olan Eva Gayrimenkul, aynı zamanda öğrenemeye, yeniliğe açık olan ve temsil anlamında ve dış görünüş anlamında azami özen gösteren adayları birkaç adım ön planda tutuyor.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş Tanımı

Eva Gayrimenkul Değerleme ve Anonim Şirketi, gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için alım yapacağı personeller için saha alanında aktif çalışma yürütebilecek ve her ürlü gayrimenkul için değerleme raporu hazırlayabilecek uzmanlar arasından tercih gerçekleştirecek.

Belediye, Tapı gibi kurumlardan resmi inceleme yapılması, rapora konu olan gayrimenkullerin yerinde ziyaret edilmesi, gayrimenkuller için saha araştırması ve gözlemlerin yapılması ile birlikte tarafsız bir piyasa ve çevre koşullarının analizini de kapsayan değerleme raporunun hazırlanması gerçekleştirilecek.

Lisans sahibi olan adayların deneyimlerinin 3 yıldan az olması halinde ise, SPL tarafından hazırlanan tecrübe yerine geçen eğitimin alınması, Eva Gayrimenkul Değerleme ve DAnışmanlık Şirketi’nin son şartı olarak kayıtlara geçmiş durumda.

Siz de Eva Gayrimenkul Değerleme’ye iş başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıda yer alan siteyi ziyaret ederek başvuru formu doldurabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/eva-gayrimenkul-degerleme-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1747590

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.