Emlak Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde! Yeni Konut Kampanyası Yolda!

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde! Yeni Konut Kampanyası Yolda!

Gayrimenkul sektöründe öncüsü isimlerden olan üç STK’nın Genel Başkanı ile KİPTAŞ Genel Başkanı İsmet Yıldırım, Emlak Konut GYO’nun Genel Müdürü Hakan Gedikli ile bir görüşme gerçekleştirdi. Sektörün önemli isimleri bu görüşmeyi yeni bir konut kampanyası için gerçekleştirdi.

Emlak sektörüne yön veren üç STK’nın başkanlarından GYODER Başkanı Doç Dr. Feyzullah Yetgin, İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım ve KONUTDER Başkanı Altan Elmas ile beraber KİPTAŞ Genel Başkanı İsmet Yıldırım, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli ile bir görüşme gerçekleştirdi. Dün gün içerisinde gerçekleştirilen bu görüşmenin konusu ise önümüzdeki aylarda hayata geçirilmesi planlanan konut kampanyası oldu. 2018 yılında ikinci defa düzenlenecek olan bu kampanya ile kur baskılarına rağmen tüketicilere büyük avantajlar sağlanacak.

Sektör Temsilcileri KİPTAŞ Başkanı Yıldırım’ın Desteğini Aldı

Konu ile alakalı olarak bazı gazetelerde yer alan habere göre, sektörün öncü isimleri konutta indirim kampanyası ile elde etmiş olduğu başarıları, vergi ve harç indirimleri son bulmadan önce tekrarlayabilmek için yeniden harekete geçti. Söz konusu bu üç sektör temsilcisi KİPTAŞ Başkanı İsmet Yıldırım’ı da arkasına aldı.

Bu Dönem Konutta Oldukça Avantajlı Bir Dönem Olacak

Bir araya gelen temsilcileri görüşmeler esnasında vatandaşlar erişebileceği fiyatlar ve çeşitli seçenekler ile satışların nasıl gerçekleştirileceği hakkında görüşlerini bildirdi. Eylül ve Ekim ayları boyunca sürecek olan bir kampanya üzerinde duruldu. Döviz kurunda meydana gelen sert yükselişler ile beraber yükselen maliyetlerin birçok proje üzerinde olumsuz etkileri olduğunu dile getiren sektör temsilcileri, bu dönemde ev satın alacak olanların avantajlı olacağını, ev sahibi olmak isteyenlerin Eylül ve Ekim aylarında uygulanacak olan konut kampanyalarını iyi değerlendirmesi gerektiğini ifade etti.

Avatar
Cansu Rukiyehttps://gayrimenkuleks.com
Cansu Rukiye - Emlak, Ekonomi ve Gündem kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

fifteen + thirteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,379BeğenenlerBeğen
8,925TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,693TakipçilerTakip Et