Emsal, Ülke Geneli Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Emsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme uzmanı personel alımı yapacağını duyurdu.

Emsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme uzmanı personel alımı yapacağını duyurdu.

SPK ve BDDK lisanslarına sahip olan ve gayrimenkul değerleme sektöründe hizmet veren Emsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., türkiye genelinde kadrolu ve sözleşmeli gayrimenkul değerleme uzmanı alımları yapacak. Firma, rapor kontrol sorumlusu alımı da gerçekleştirecek.

Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyuran Emsal Gayrimenkul Değerleme ve A.Ş., üniversitelerin Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, İnşaat Mühendisliği ve Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun olunmasına özen gösteriyor. Değerleme sektörü içerisinde en az 3 yıllık tecrübe aradığını belirten firma, iş başvurusu yapacak adayların SPK ve SPL tarafından sunulan gayrimenkul değerleme uzmanlığı ya da konut değerleme uzmanlığı lisanslarına sahip olunmasına özen gösteriyor.

İş başvurusu gerçekleştirecek adayların gayrimenkul değerleme esaslarına ve konu ile alakalı yasal mevzuata hakim olunmasını talep eden firma, adayların aynı zamanda dinamik bir yapıya sahip olmasına, girişken olmasına ve zaman baskısı altında, esnek çalışma saatlerine azami uyum sağlayabilmesine özen gösteriyor.

Adayların B sınıfı ehliyete sahip olmasına ve aktif olarak araç kullanabilmesine önem veren firma, seyahat engeli bulunmamasına ve MS Office uygulamalarının etkin bir şekilde kullanılmasına önem veriyor.

İnsan ilişkilerinde başarı gösteren adaylar arayışında olan Emsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına önem veriyor. Değerleme uzmanı kadrosu için en az 3 yıl tecrübe isteyen firma, adayların her türlü gayrimenkulün değerlemesi ve raporunun hazırlanması konusunda bilgili olunmasını talep ediyor. Denetmen kadroda ise ekspertiz raporunun teknik kontrollerinin yapılmasını ve raporların onaylanmasını talep ederken, denetmenler için de sektör içerisinde 3 yıl tecrübeli olunmasına özen gösteriyor.

Yapılacak İşin Tanımı

Emsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., SPK ve BDDK tarafından yapılan düzenlemeler ve bankaların ekspertiz yönetmeliklerinin çerçevesinde değerleme uzmanlarının gayrimenkulleri yerine incelemesi, resmi kurumlarda gerekli ziyaretleri yapması, raporun tarafsız ve bağımsız bir şekilde piyasa koşullarının analizi ile hazırlanmasına ve banka formatlarına uygun bir çerçeveye getirilmesi görevlerinde çalışacak değerleme uzmanı alımı yapacak. Denetmen kadrosu için ise değerleme raporlarının kontrol edilmesi, gerekli düzenlemelerin değerleme uzmanı ile görüşülerek gerçekleştirilmesi ve teslime hazır bir hale getirilmesi ile birlikte bankaların kontrol birimlerine raporların teslim edilmesi ve süreci yönetme aşamalarında görev alacak gayrimenkul değerleme raporu denetmenleri (kontrolör) alımı yapacak.

İş Başvurusu

Emsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından 26 Ağustos 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına aşağıdaki bağlantı vasıtasıyla 1 Ekim 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/emsal-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1845089

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.