Emlak Konut Dev Kampanyasına Start Verdi!

Emlak Konut GYO, 2018 yılı için borç ödeme kampanyasına start verdi. Konu ile alakalı elde edilen bilgilere göre, daha önce Emlak Konut’tan ev satın alıp kalan borcunun tümünü ödemek isteyen vatandaşlar için yüzde 35 indirim uygulanacak olan bu kampanyaya toplamda 65 adet konut projesi dahil edildi.

Emlak Konut GYO, 2018 yılı için borç ödeme kampanyasına start verdi. Konu ile alakalı elde edilen bilgilere göre, daha önce Emlak Konut’tan ev satın alıp kalan borcunun tümünü ödemek isteyen vatandaşlar için yüzde 35 indirim uygulanacak olan bu kampanyaya toplamda 65 adet konut projesi dahil edildi. İşte Emlak Konut’un dev indirim kampanyasında detaylar…

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A. Ş., vatandaşlar için yeni bir kampanyaya imza atıyor. Emlak Konut GYO aracılığı ile daha önce gayrimenkul yatırımı yapan ya da ev sahibi olan vatandaşlar, erken ödeme kampanyası sayesinde indirim olanaklarından faydalanabilecek.

Bugünden İtibaren İndirimden Faydalanılabilecek

Bugün itibari ile başlayan kampanya dahilinde kalan borcunun tümünü kapatan vatandaşlar yüzde 35 civarında indirim almış olacak. Bunun ile beraber borcunun yalnızca bir kısmını ödeyecek olan vatandaşlarım da faydalanabileceği bu kampanyada, borcun yüzde 75’inin kapatılması halinde yüzde 26,5 civarında, yüzde 50’sinin kapatılması halinde yüzde 17,50 civarında ve yüzde 25’inin kapatılması halinde ise yüzde 7,75 civarında indirimden faydalanmalarına olanak sağlanmaktadır.

Kişiye özel olarak hazırlanan ve indirimli olarak ev sahibi olabilmeye imkan tanıyan Emlak Konut, 7 Kasım Çarşamba, yani bugün itibari ile başlatmış olduğu erken ödeme kampanyasını 7 Aralık 2018 tarihinde sonlandıracak. Yaklaşık olarak 1 ay boyunca devam edecek olan kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar, kalan borcunun tamamını ya da bir kısmını kapatması ve Tüketici Fiyat Endeksi’nden sabite dönme imkanı elde edilebilecek.

Bugüne kadar hayata geçirmiş olduğu nitelikli konut projelerinde ülkde genelindeki 65 farklı projesini erken ödeme kampanyasına dahil eden Emlak Konut, bu projelerden bazılarının İstanbul, Niğde, Nevşehir ve Gebze’de yer aldığını belirtti.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here