Emlak Emlak Fuarı’nda Son Gün Bugün!

Emlak Fuarı’nda Son Gün Bugün!

Her sene düzenlenen CNR Emlak Fuarı, markalı ve kampanyalı konut projelerinin tanıtım ve satışı yapılan önemli bir fuar olurken, fuara özel düzenlenen bu kampanyalardan konut satın almak isteyenler için bugün son fırsat.

Her sene inşaat sektörünün öncü isimlerinin hayata geçirmiş olduğu projeleri tanıtıp, düzenlemiş oldukları kampanyalar ile tüketicilere markalı konut projelerinden ev sahibi olma imkanı tanınan CNR Emlak Fuarı, 23 Kasım’da başlamıştı. Bugün ise fuarın son günü. Kampanyalardan faydalanmak ve ev sahibi olmak isteyenler için son fırsat bugün.

CNR Emlak Zirvesi İle Aynı Tarihte Düzenleniyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile beraber Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) desteği neticesinde İstanbul Fuarcılık imzasıyla düzenlenen CNR Emlak Fuarı, gayrimenkul ve inşaat sektörü için önemli fuarlardan biri olarak kabul ediliyor. Pek çok konut üreticisi ve konut alıcısını bir araya getiren bu fuar, CNR Expo Yelişköy’de, CNR Emlak Zirvesi ile aynı tarihlerde gerçekleştiriliyor. Konu ile alakalı olarak yapılan değerlendirmelerde, hafta sonuna denk geldiğinden dolayı fuarın son 2 gününün bir hayli yoğun geçeceği tahmin ediliyor. Fuarın bu son gününde hayal ettiğiniz konuta, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Konut Sahibi Olmak İsteyenler İçin Son Gün Bugün!

İnşaat ve Emlak sektöründe pek çok önemli ismin ve projenin buluşturulduğu bu fuar, kapılarını kapatmaya hazırlanıyor. Her sene bu ayda düzenlenen CNR Emlak Fuarı, bugün kapanacak.

Başta kampanyalı konut projeleri olmak üzere hemen hemen her projeden ev sahibi olmak isteyenler tarafından yoğun ilgi ile karşılanan CNR Emlak Fuarı’nda, pek çok büyük markanın projelerini gezmek, görmek ve pazarlık yaparak satın almanız mümkün. Yatırım maksatlı konut satın almak isteyenler ise oldukça avantajlı bir imkanlar sağlanan bu fuar, bugün akşam saatlerine kadar CNR Expo Yeşilköy’de ziyaretçilerini ağırlayacak.

Avatar
Cansu Rukiyehttps://gayrimenkuleks.com
Cansu Rukiye - Emlak, Ekonomi ve Gündem kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

four + thirteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,437BeğenenlerBeğen
9,085TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,738TakipçilerTakip Et