Gündem Elysium Es Beykoz Konut Projesi

Elysium Es Beykoz Konut Projesi

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri Beykoz’da Ofton inşaat, doğa ile teknolojiyi bir arada sunarak ev sahiplerine konfor ve şıklık için her şeyi hesaplayarak veriyor.

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri Beykoz’da Ofton inşaat, doğa ile teknolojiyi bir arada sunarak ev sahiplerine konfor ve şıklık için her şeyi hesaplayarak veriyor.

Ofton inşaat tarafından bitimine az kalan Elysium Es Beykoz evleri modern anlayışına klasik dokunuşlar ile özel bir ev inşasını tamamlıyor. Beykoz’un en güzel yerlerinden birinde konumlanmış olan Elysium Es Beykoz bu bölgedeki en dikkat çekici konut projeleri arasında yer alıyor. Boğazın eşsiz manzarası ve havası ile ormanın içinde mükemmel bir ev almak Elysium Es Beykoz ve Ofton İnşaat ile mümkün.

Projenin Teknik Bilgileri

Ofton inşaatın ortaya çıkardığı Es Beykoz evleri 4546 metre kare oturma alanına sahip. 100 dairenin bulunduğu binada evler iki katlı ve büyük boydan cam olarak planlandı. Arsa alanı 15 bin metre kareyi aşan binanın çevresi özel bir peyzaj çalışması ile donatıldı. Binanın yapısı ve dizaynı sayesinde tüm gün ve her mevsim ferah bir ev sahibi olabilirsiniz. Konum olarak etkileyici evlerden hastanelere, AVM vb. yerlere ulaşım birkaç dakika sürüyor.

Farklı Tarzda Kaliteli Daireler

Mimari olarak huzurlu ve rahat yanında şıklığında ön planda tutulduğu bu proje diğer konut projeleri içinde farkını koyuyor. Orman ile denizi bir arada veren evlerde ahşap ile üst seviye seramiklerin şık ve kaliteli duruşu söz konusu. Dairelerin lüksü ve kalitesi kadar binanın çevresi de ev sahiplerinin rahatlığını en üst seviye tutularak hazırlandı. Ünlü alışveriş merkezlerine çok yakın olan bu proje içinde olarak istediğiniz zaman gezmek doğa yürüyüşleri yapmakta kolay. Şehirli insanın doğada unuttuğu her şeyi veren proje Ofton inşaatın kalite ön planda tuttuğu Elysium Es Beykoz projesi ödeme kolaylıkları ve farklı fiyat seçenekleri ile satışta.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + 8 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,437BeğenenlerBeğen
9,072TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,740TakipçilerTakip Et