Ekspertur, Türkiye Geneli Çok Sayıda Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Ekspertur Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., Türkiye genelinde birçok şehirde, çok sayıda gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. İşte firma tarafından açılan iş ilanına dair tüm detaylar!

Ekspertur Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., Türkiye genelinde birçok şehirde, çok sayıda gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. İşte firma tarafından açılan iş ilanına dair tüm detaylar!

Hem Sermaye Piyasası Kurulu, hem de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu listelerinde, tam yetkili olarak yer alan Ekspertur Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Uluslararası Değerleme Standartları, Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatı ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu mevzuatları çerçevesinde gayrimenkul değerleme sektöründe hizmet vermektedir.

2005 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayan firma, geride bırakılan süre zarfında binlerce gayrimenkul için ekspertiz raporu hazırlamış, Türkiye’nin 30’dan fazla şehrinde hizmet verebilecek kapasiteye erişmiş durumdadır.

Şirket merkezi İstanbul’da yer alan Ekspertur Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Adana, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Bakırköy), Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya) şehir ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye genelinde 10 kişiden oluşan gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacak.

Samsun, Antalya, Ankara, Bursa, Adana, İzmir, Konya, Mersin şehirlerinde ve İstanbul’da yer alan genel merkezinde çalıştırmak üzere gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını belirten firma, iş başvurusu gerçekleştiren adayların gayrimenkul değerleme raporu hazırlanmasında ve kontrol süreçlerinde görev almalarını talep ediyor. Firma, aynı zamanda Türkiye genelinde sözleşmeli olarak görev alacak gayrimenkul değerleme uzmanı arayışını sürdürüyor.

Firma tarafından 7 Temmuz 2017 tarihinde açılan iş ilanına, 4 Eylül 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret ederek iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ekspertur-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-degerleme-uzmani-1826381

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, gayrimenkul değerleme firmaları ve mühendislik firmaları tarafından açılan iş ilanları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.