Eksen Gayrimenkul, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Yayınladı!

Eksen Gayrimenkul ve Değerleme Danışmanlık Şirketi Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı yapacağını duyurdu.

Eksen Gayrimenkul, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Yayınladı!

Eksen Gayrimenkul ve Değerleme Danışmanlık Şirketi Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı yapacağını duyurdu.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı kapsamında 5 tane açık pozisyon bulunmakta.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Detayları

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olunması istenmiştir. Bu bölümler; İnşaat Mühendisliği Bölümü, Harita Mühendisliği Bölümü, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü, Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Bölümü, Mimarlık Bölümü. Bu bölümler dışında mezun olup SPK lisansı almayı hak kazanmış adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı başvuru yapacak adayların B sınıfı ehliyetlerinin olması gerekmektedir. Adayların çalışma esnasında araba kullanmaları gerekeceği için aynı zamanda aktif bir şekilde de araç kullanabilmeleri istenmiştir.

Adayların MS Office programları hakkında bilgi sahibi, donanımlı ve ileri seviyede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. Gayrimenkul Değerleme alanında en az 1 sene tecrübe kazanmış adayları tercih edecek olan Eksen Gayrimenkul, aynı zamanda bu alanda kendini yetiştirmek isteyen adayların başvuru yapmasını istemiştir.

SPK ile BDDK lisansı olan ve söz konusu alanda faaliyet gösteren şirket, işe alınan adayları İstanbul ili Avrupa Yakası‘nda istihdam edecektir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Yine benzer şekilde askerliğini yapmayan erkek adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Eksen Gayrimenkul, Yüksek Lisansına devam eden adayların başvurularını da değerlendirmeye alacaktır.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı başvuruları 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü sona erecektir. 22 Mayıs pazartesi gününden sonra başvuru ilanı kapatılıp, yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır .

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilani/eksen-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-as-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1755642?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1755642&refno=26820_34406
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.