Ege Yapı, Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı İş İlanı! Başvuruya Son 20 Gün!

Ege Yapı, Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı İş İlanı! Başvuruya Son 20 Gün!

Sürekli olarak büyüyen ve gelişen, ürettiği projeler ile yüksek değer oluşturan Ege Yapı Genel Müdürlüğünde görevlendirme üzere personel alımları yapacak.

Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı iş ilanı yayınlayan Ege Yapı ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı İş İlanı Detayları

Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı iş ilanı başvurusu yapacak adayların ilgili belediye, tapu, kadastro ve diğer resmi kurum işlerinin takiplerini, saha analizleri, imar durumu analizleri, pazar araştırması, fizibilite raporlarının hazırlanması, değerleme ve şerefiyelendirme raporlarının hazırlanması işlerini yapacakları.

Bu işlere ek olarak ihalelerin takipleri gerçekleştirilecek olup, ihaleler kapsamında saha, pazar, fizibilite, imar ve sunum çalışmaları hazırlanacak.

Geliştirilen tüm projelerin ruhsat takip işlemleri yapılacak olup, kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin olarak arsa sahipleri ya da kat maliklerine proje sunumlarının yapılması için dosyaların hazırlıkları yapılacak.

[irp posts=”7601″ name=”Galata Taş., Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı İş İlanı Yayınladı!”]
  • Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler şunlardır; İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği ya da Şehir Bölge Planlama
  • Adayların gayrimenkul değer tespiti ve proje geliştirme kapsamında tecrübeli olmaları istenmektedir.
  • Kentsel dönüşüm uygulamaları hakkında donanımlı bilgiye sahip olunmalı, uygulamalara hakim olunmalıdır.
  • İş planı, iş ve zaman yönetimi konusunda tecrübeli, ayrıntılılara her zaman önem veren, ekip çalışmalarında uyumlu olabilecek, her zaman sonuç ve çözüm odaklı çalışma performansı gösterecek adayların başvurularını değerlendirecek olan Ege Yapı, tüm adayların aynı zamanda iletişim yeteneklerinin de gelişmiş olmasını istemektedir.
  • Dış görünüme her zaman önem verilmeli, insan ilişkileri iyi olunmalıdır.
  • MS Office programları kullanılabilinmeli, buna ek olarak NetCad ve AutoCad bilinmelidir.
  • Adayların B sınıfı ehliyetlerinin olması, aktif bir şekilde de araç kullanabilmeleri istenmektedir.
  • Başvuru yapacak erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin kalmamış olması gerekmektedir.
  • İstanbul’un Anadolu yakasında istihdam edilecek adayların, bu lokasyonlarda ikamet ediyor ya da bu yakaya ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir.
  • Son başvuru tarihi 1 Aralık 2017 olarak belirlenmiştir.

Ege Yapı tarafından 10 Kasım 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ege-yapi-a-s-gayrimenkul-gelistirme-uzmani-1885766

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.