Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Yapı Kredi Bankası’nda!

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası, hem internet üzerinden, hem SMS ile, hem de size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesini ziyaret ederek gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurularında aylık yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Çeşitli kredi başvurusu yöntemleri ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan banka, aynı zamanda alışveriş kredisi, eğitim kredisi, evlilik kredisi ve tatil kredisi gibi farklı alt ürünler sunarak, ihtiyaçlarınız için özel belirlenmiş faiz oranları eşliğinde nakit desteği temin etmenize olanak sağlıyor.

Aylık yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranları ile birlikte, ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmeniz için kredi sağlayan Yapı Kredi Bankası, aynı zamanda kredi başvurusu aşamasında sizden herhangi bir ön kefil talebinde bulunmuyor. Kredi Kayıt Bürosu tarafından belirlenen kredi notunuz üzerinden krediniz için onay sürecini yürüten Yapı Kredi Bankası, kredi başvurularınızı da en geç 24 saat içerisinde sonuçlandırarak sonucu tarafınıza bildiriyor. İnternet ve mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirilen kredi başvuruları için daha hızlı onay süreci gerçekleştiren banka, kredinizin hızlı bir şekilde sonuçlandırılmasına olanak sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’ndan ihtiyaç kredisi temin etmek için size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesini ziyaret ederek, yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızı bulundurmanız gerekmektedir. Eğer Yapı Kredi Bankası’nın hali hazırdaki müşterileri arasında değilseniz, yanınızda gelir durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgenizin ve son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da sabit telefon faturasını bulundurmanız, kredi başvuru sürecinizi hızlandırmak adına oldukça faydalı olacaktır.

Yapı Kredi Bankası 5 bin TL İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası’ndan 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin edip, 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık uygulanacak 1,39 oranındaki faiz oranı eşliğinde 254 Türk Lirası’na tekabül eden eşit taksitler ile kredi ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kredi hesaplaması, GayrimenkulEks editörleri tarafından 13 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla gerçekleştirilmiştir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giderek, bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisi ve diğer kredi ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.