Dora, Türkiye Geneli Lisanslı Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Dora Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Türkiye genelinde lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Dora Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Türkiye genelinde lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Dora Gayrimenkul Değerleme A.Ş. başta Ankara, Antalya, Artvin, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Sakarya, Samsun, Zonguldak olmak üzre Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Sermaye Piyasalar Kurulu (SPK) tarafından düzenlenen sınav sonucuna göre hak edilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı lisansına sahip olan adayların iş başvurusu yapmasını talep eden firma, adayların seyehat engeli bulunmamasına özen gösteriyor.

Tercihen üniversitelerin inşaat mühendisliği, harita mühendisliği, şehir ve bölge planlama ve mimarlık bölümlerinden mezun olmuş olan adayların iş başvurusu yapmasını talep eden firma, adayların insan ilişkilerinde başarılı olmasına ve takım çalışmasına uyum sağlamasına önem veriyor.

Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına önem veren firma, gayrimenkul değerleme sektöründe en az 2 yıllık tecrübe sahibi olunmasına ve gayrimenkul değerleme sektöründe kariyer hedefi olmasına önem veriyor. Dora Gayirmenkul Değerleme A.Ş. aynı zamanda iş başvurusunda bulunan adayların MS Office programlarına hakim olmasına ve etkin bir şekilde kullanmasına da önem veriyor.

İş ve İş Başvurusu Detayları

Gayrimenkul Değerleme sektöründe hizmet veren firmalar arasında önemli bir konuma sahip olan Dora Gayrimenkul Değerleme A.Ş., başta Ankara, Antalya, Artvin, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Sakarya, Samsun ve Zonguldak illerinde olmak üzere kadrolu gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

İş başvurusu için kısa bir zaman aralığı belirleyen firma, 19 Eylül 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına gayrimenkul değerleme uzmanlarının 29 Eylül 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapmasını talep ediyor. Aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak ilgili iş ilanına iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/dora-gayrimenkul-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1213526

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek firmalar tarafından açılan iş ilanlarını ziyaret edebilir, iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.