Dora Gayrimenkul, Değerleme Uzmanı Kadrosuna Personel Alacak!

Her geçen gün büyüyen inşaat sektörü ile birlikte bu alanda hizmet veren birçok gayrimenkul değerleme firmaları çalışmalarını sürdürüyor.

Her geçen gün büyüyen inşaat sektörü ile birlikte bu alanda hizmet veren birçok gayrimenkul değerleme firmaları çalışmalarını sürdürüyor.

Özellikle uzun bir zamandır bu sektörde olan Dora Gayrimenkul Değerleme AŞ. sürekli olarak bazı zamanlarda personel ihtiyacını karşılamak amacıyla ilanlar yayınladığı biliniyor. Yakın bir zamanda yapılan ilana göre firma belirli bir sayıda gayrimenkul değerleme uzmanı alacağını açıklamıştır. Yapılan açıklamaya göre belirlenen alanda personel ihtiyacının karşılanması amacıyla başvuruların yapılması beklendiği tespit edilmiştir. Gerekli olan personel temini için yapılan bu iş ilanına kriterlere uyan herkesin başvuru yapması mümkündür.

İş Başvurusu İçin Genel Özellikler

Ortalama gayrimenkul değerlendirme alanında 2 yıl boyunca iş tecrübesi olması zorunludur. Bunun yanı sıra iş başvurusunda bulunacak olan bireylerin SPK tarafından özel olarak verilen belgeyi temin etmesi de istenen diğer şarttır. Firmanın iş alanları gereği herhangi bir şekilde adayın seyahat engelinin olmaması da şarttır. Başvuran aday takım çalışması ve insanlar ile olan ilişkilerinde başarılı olması gerekir. Genelde standart olarak talep edilen MS Office programına hakim olunması diğer şarttır.

Eğitim Bölümlerinin Başvuru Şartları

Gayrimenkul değerleme uzmanı iş ilanına başvurulması için Harita mühendisi, mimar, şehir planlayıcısı ve inşaat mühendisliği alanında eğitim gören adaylar başta olmak üzere herhangi bir lisans bölümünde mezun olmak da yeterlidir. Başvuruda bulunacak erkek adayların ise zorunlu olarak belirlenen askerlik hizmeti ile ilişiğinin tamamlanmış olması şarttır.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilani/dora-gayrimenkul-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1213526
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

six + six =