GayrimenkulEks

Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Yapacak!

Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Yapacak!

Yaklaşık 20 yıldır geniş çaplı bilgi, deneyim ve uzman ekibi ile ülkemize hizmet veren Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş.  Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımları yapacağını duyurdu.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ve Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)  lisanslarına sahip, merkezi İstanbul olan Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş. 8 farklı bölge müdürlüğü ile farklı gayrimenkul değerleme alanlarında ülke çapında hizmet vermektedir. Güçlü ve geniş olan kadro ağını daha da büyütmek isteyen Donatı Gayrimenkul farklı farklı bünyelerinde istihdam etmek üzere gayrimenkul değerleme uzmanları alımları yapacak.

Hangi Şehirlerde Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Yapılacak?

İstanbul, Antalya, Çanakkale ve Kahramanmaraş olmak üzere 4 farklı şehirde gayrimenkul değerleme uzmanları alımları yapılacak.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı kadrosunda istihdam edilecek adaylar SPK ve BDDK düzenlemeleri çerçevesinde her türlü gayrimenkulün değerleme raporlarının hazırlanması işlerini yapacaklar. İstanbul lokasyonlu 6, Antalya lokasyonlu 2, Çanakkale lokasyonlu 1 ve Kahramanmaraş lokasyonlu 1 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı yapılacağı duyrulurken, değerleme raporları hazırlanışında değerlemeye konu gayrimenkullerin yerinde incelemelerini Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş.  tarafsız bir şekilde yapılmasını talep etmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Mimarlık ya da Varlık Değerleme bölümlerinden mezun yahut belirtilen meslek grubu dışındaki bölümlerden mezun adayların ise SPK Lisans sahibi olmaları gerekmektedir. Donatı Gayrimenkul adaylarda en az 1 yıl bahse konu iş için tecrübe şartı aramaktadır. Başvuru yapacak olan adayların Gayrimenkul Değerleme esaslarına ve yasal mevzuata hakim, MS Office programlarını iyi derecede biliyor olmaları gerekmektedir. Adayların aktif bir şekilde araç kullanabilmesini isteyen Donatı Gayrimenkul ayrıca planlama, iş takibi, zaman yönetimi konularında gerekli hassasiyete sahip olmalarını istemektedir. Başvuru yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları yahut tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir.

Benzer Haber:  Kent Kurumsal Yeni İş İlanı Yayınladı! Türkiye Geneli Eksper Alımı Yapılacak!

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Başvuruları İstanbul için 17 Nisan 2017 Pazartesi günü, Antalya için 14 Nisan 2017 Cuma günü, Çanakkale için 17 Mart 2017 Cuma günü ve Kahramanmaraş için 16 Mart 2017 Perşembe günü sona erecektir.

Gayrimenkul Değerleme ve benzeri konulara GEKS 5N1K kategorimizden daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Gayrimenkul Değerleme Uzman alım ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvurular için bu bağlantıdan yararlanabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/donati-gayrimenkul-degerleme-a-s-is-ilanlari-c11492-p1626/
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Diyarbakır Sur İçin Yeni Dönem Başlıyor!
Dikkat! 1 Haziran’dan Sonra O Binalara Yapı Ruhsatı Verilmeyecek!
3. Havalimanı İle Bilet Fiyatları Düşecek Mi?
3 Yönetmelik Değişti! Artık Ön Ödemeli Konut Satışlarında Sigorta Zorunluluğu Var!
87.000 Asansöre Kırmızı Etiket, Firmalara ise 7 Milyon TL Ceza
Gebze-Darıca Metro Hattı İçin İhale Tarihi Belirlendi!
İnşaat Sektörü Dünya Çapında Büyümesini Sürdürecek!
2018 TOKİ Malatya Darende Konutları! Son Başvuru: 30 Mart!
Dar Gelirliler için 285 TL’den Başlayan Taksitle 2018 Kars Sarıkamış Konutları!
İşte Dünya Borsasının Toplam Değeri!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ