KariyerDonatı G.D., Türkiye Geneli Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Donatı G.D., Türkiye Geneli Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. İşte firma tarafından açılan iş ilanına dair tüm detaylar!

Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. İşte firma tarafından açılan iş ilanına dair tüm detaylar!

1998 yılında kurularak, gayrimenkul değerleme sektöründe hizmet vermeye başlayan Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş., hem Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) hem de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından gerekli lisanslara sahiptir. Merkezi İstanbul’da yer alan firma, Türkiye’de 8 farklı bölge müdürlüğü ile birlikte gayrimenkul değerleme alanında ülke çapında hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde kadrolu, sözleşmeli gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacak olan Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş., işe alım gerçekleştireceği adayların gayrimenkul değerleme alanında en az 1 yıllık iş tecrübesi olmasına özen gösteriyor. Hem gayrimenkul değerleme esaslarına, hem de yasal mevzuata hakim olan bireyler arasından tercih gerçekleştireceğini duyuran firma, adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olmasına ve aktif olarak araç kullanabilmelerine de azami özen gösteriyor.

Planlama, zaman yönetimi ve iş takibi konusunda hassasiyet gösterecek adayları ön plana çıkartacak olan firma, insan ilişkilerinde başarı gösterilmesine ve takım çalışması ile uyum sağlanmasına da özen gösteriyor. Firma, aynı zamanda Microsoft Office programlarına da hakim olunmasını talep ediyor.

Yapılacak İşin Tanımı

Donatı Gayrimenkul Değerleme, gayrimenkul değerleme uzmanlarından, SPK ve BDDK tarafından sunulan mevzuatların çerçevesinde gayrimenkul değerleme raporlarının hazırlanması için, rapora konu olacak olan gayrimenkullerin yerinde incelenmesi, resmi kurumlar vasıtası ile gayrimenkulün hukuki durumunun tespit edilmesi ile birlikte hem tarafsız, hem de bağımsız bir şekilde ekspertiz raporunun hazırlanması alanında hizmet verilmesini talep ediyor.

Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş., 17 Temmuz 2017 tarihi itibariyle açtığı bu iş ilanına, 7 Eylül 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. İş başvurusu için hemen aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/donati-gayrimenkul-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-tum-turkiye-1788632

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından açılan iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

five + 4 =

5,221BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
262TakipçilerTakip Et
1,457TakipçilerTakip Et