GayrimenkulEks

DKY İnşaat, 1 Milyar Liralık 4 Konut Projesine İmza Atacak

DKY İnşaat, 1 Milyar Liralık 4 Konut Projesine İmza Atacak

DKY İnşaat, İstanbul Kartal’da dev bir konut projesi üretecek. Proje kapsamında üretilen konutlar kampanyalı fiyatlar ve 120 ay vade fırsatıyla satışa çıktı.

Alan Kârlı Çıkacak

DKY İnşaat prestijli konut projelerine yenilerini eklemek için düğmeye bastı. İstanbul Kartal’da üretilecek konut projelerin bölgenin yükselen değerine dahil olacak. Bu kapsamda “DKY Sahil” projesinde satışlar başladı. Proje kapsamında 60 aya varan vade farksız satışların başladığı öğrenildi. Bunun yanında lansman öncesinde cazip fiyat ve vade seçenekleri sunuldu. 120 ay vadeye yüzde 0,45 oranında vade farkının uygulanacağı kaydedildi.

Cazip Vade Seçenekleriyle Lansman Öncesi Fiyatlar

DKY İnşaat güvencesiyle hayata geçecek “DKY Sahil” projesinde on farklı büyüklük ve tipte, toplam 138 daire üretilecek. Projedeki konutların metrekare fiyatları 7 bin 900 liradan, dairelerin fiyatlarıysa 995 liradan satışa sunuldu. DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı “DKY Sahil” projesi hakkında açıklama yaptı. Yeni yılda DKY İnşaat olarak 1 milyar 180 milyon liralık değere sahip dört farklı konut projesinin hayata geçeceğini ifade eden Ali Dumankaya, 3 projede anahtar teslimleri sürerken yeni projeler içinde düğmeye basılacağının altını çizdi.

Teslimleri yapılacak projeler ise şöyle açıklandı. “Lokum Evler, DKY Cadde Erenköy ve Suadiye projelerinde anahtar teslimleri yapılacak.” Bu projeler kapsamında toplam 823 bağımsız ünitenin olduğuna açıklandı. Ali Dumankaya açıklamasında “DKY Sahil” projesi yanı sıra firmanın üç yeni proje için lansman çalışmalarına başladığını da ifade etti. bu projelerle hem üretime ara vermeyeceklerini bildiren Dumankaya, “Projeler kapsamında bin 250 kişiye istihdamda sağlayacağız.” dedi.

Özellikle kentsel dönüşümde Türkiye’nin lider firmaları arasında yerini alan DKY İnşaat, yeni yılda da yatırımlarını sürdürecek. Türkiye için üretmeye ve Türkiye’ye kazandırmaya devam edecek. Söz konusu projelerin tamamlanması ise 2019 yılının Haziran ayında gerçekleşecek.

Benzer:  Azure Vista Deluxe Residences Projesi
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Bina İzin Belgelerinde Daire Sayısında Artış Görüldü!
Konut Üreticilerinin Yeni Gözdesi Pendik Oldu!
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
Ayda 2.000 Lira Taksitle Konut Satın Alma İmkanı!
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ